Ванредни кандидати – мај 2018.

Српски језик и књижевност

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Енглески језик – Ружица

  1. Милојевић Петар, I разред, кувар

 

Енглески језик II – Ружица

  1. Луковић Иван, I разред, конобар
  2. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар

 

Француски језик II

  1. Павловић Немања, IV разред,, туристички техничар

 

Руски језик II

  1. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Математика

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар
  2. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар

 

Историја

Милосављевић Ивана, II разред, угоститељски техничар

 

Географија

  1. Васиљевић Немања, I разред, кулинарски техничар
  2. Јокић Алекса, I разред, кулинарски техничар
  3. Марјановић Лука, I разред, кулинарски техничар
  4. Милосављевић Ивана, II разред, угоститељски техничар
  5. Словић Никола, II разред, кулинарски техничар

 

Физика

  1. Васиљевић Немања, I разред, кулинарски техничар
  2. Јокић Алекса, I разред, кулинарски техничар
  3. Марјановић Лука, I разред, кулинарски техничар
  4. Словић Никола, II разред, кулинарски техничар

 

Хемија

  1. Васиљевић Немања, I разред, кулинарски техничар
  2. Јокић Алекса, I разред, кулинарски техничар
  3. Марјановић Лука, I разред, кулинарски техничар
  4. Словић Никола, II разред, кулинарски техничар

 

Биологија

  1. Васиљевић Немања, I разред, кулинарски техничар
  2. Јокић Алекса, I разред, кулинарски техничар
  3. Марјановић Лука, I разред, кулинарски техничар

 

Верска настава

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Благојевић Ненад, II разред, туристички техничар техничар
  2. Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар

 

Устав и права грађана

  1. Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар

 

Социологија

  1. Смиљанић Драгана, III разред, трговински техничар

 

 

Познавање робе

  1. Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар
  2. Смиљанић Драгана, III разред, трговински техничар

 

Исхрана

  1. Раковић Душан, I разред, кувар

 

Здравствена култура

  1. Раковић Душан, I разред, кувар
  2. Чолић Никола, I разред, кувар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Софија

  1. Благојевић Ненад, III разред, туристички техничар техничар
  2. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Предузетништво – Софија

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар
  2. Спасић Александар, III разред, кувар

 

Професионална пракса – Јела

  1. Благојевић Ненад, III разред, туристички техничар техничар
  2. Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Пословна кореспонденција – Јела

  1. Благојевић Ненад, III разред, туристички техничар

 

Основи туризма и угоститељства – Нера

  1. Раковић Душан, I разред, кувар
  2. Чолић Никола, I разред, кувар

 

Трговинско пословање – Нера

  1. Смиљанић Драгана, III разред, трговински техничар

 

Практична настава – Нера

  1. Смиљанић Драгана, III разред, трговински техничар

 

Економика туристичких и угоститељских предузећа – Катарина

Шапоњић Милица, II разред, кувар

 

Финансијско пословање – Катарина

Видаковић Сара, III разред, туристички техничар

 

Завршни испит – кувар

  1. Томашевић Мирослав
  2. Тановић Душица

 

Куварство

  1. Спасић Александар, III разред, кувар

 

Професионална пракса – кувар

Шапоњић Милица, II разред, кувар

 

Пословна информатика у туризму и угоститељству

Шапоњић Милица, II разред, кувар

 

Професионална пракса – конобар – Драган

  1. Кутлешић Милица, I разред, конобар

 

Услуживање – Драган

  1. Кутлешић Милица, I разред, конобар

 

Услуживање са практичном наставом – Драган

Кузељевић Биљана, IV разред, угоститељски техничар

Објављено у Ванредно школовање

Архиве