Vanredni kandidati – maj 2022.

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U MAJSKOM  ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost

  1. Radivojčević Marijana, II razred, kulinarski tehničar
  2. Vukašinović Kondić Marija, II razred, kulinarski tehničar
  3. Marić Filip, III razred, kulinarski tehničar
  4. Đorđević Dimitrije, IV razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik

  1. Romandić Milica, II razred, kulinarski tehničar

 

Ruski jezik II

  1. Stojanović Dario, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Matematika

  1. Radivojčević Marijana, II razred, kulinarski tehničar
  2. Romandić Milica, II razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Đoković Olivera, I razred, trgovinski tehničar

 

Ekologija i zaštita životne sredine – izborni predmet

  1. Milić Nikola, II razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Đoković Olivera, I razred, trgovinski tehničar
  2. Radivojčević Marijana, II razred, kulinarski tehničar
  3. Milić Nikola, II razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Fizika

  1. Radivojčević Marijana, II razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Mijailović Sava, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Đorđević Dimitrije, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Mikavica Jovana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Milić David, II razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Milić David, II razred, kulinarski tehničar

 

Filozofija

  1. Đorđević Dimitrije, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Mikavica Jovana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Psihologija

  1. Marić Filip, III razred, kulinarski tehničar

 

Likovna kultura

  1. Milić David, II razred, kulinarski tehničar

 

Ustav i prava građana

  1. Marić Filip, III razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Jelena, Nera

  1. Mijailović Sava, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Nera

  1. Vranešević Boris, I razred, turističko-hotelijerski tehničar
  2. Stojanović Dario, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Profesionalna praksa – Nera

  1. Vranešević Boris, I razred, turističko-hotelijerski tehničar
  2. Stojanović Dario, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Nera

  1. Stojanović Dario, I razred, turističko-hotelijerski tehničar

 

Javne finansije – Katarina

  1. Erić Mrija, II razred, ekonomski tehničar

 

Računovodstvo – Katarina

  1. Vasilijević Dejana, II razred, ekonomski tehničar

 

Principi ekonomije – Jelica

  1. Erić Mrija, II razred, ekonomski tehničar

 

Hotelijerstvo – Dragan

  1. Đorđević Dimitrije, IV razred, kulinarski tehničar

 

Usluživanje sa praktičnom nastavom – Dragan

  1. Vasić Miloš, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Romandić Milica, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Mikavica Jovana, IV razred, kulinarski tehničar
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive