Vanredni kandidati – mart 2019.

Srpski jezik i književnost

1. Antonijević Biljana, III razred, trgovinski tehničar

2. Spasojević Marijana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ruski jezik II

  1. Popadić Nikola, II razred, konobar
  2. Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar

 

Fizika

  1. Marjanović Lazar, I razred, kulinarski tehničar

2.Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar
  2. Stanić Dragoslav, II razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Stanić Dragoslav, II razred, kulinarski tehničar

 

 

Likovna kultura

  1. Dacović Ljubica, II razred, kulinarski tehničar
  2. Stanić Dragoslav, II razred, kulinarski tehničar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Nešković Nikolija, III razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

1. Antonijević Biljana, III razred, trgovinski tehničar

2.  Nešković Nikolija, III razred, kulinarski tehničar

  1. Spasojević Marijana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar

 

Sociologija

  1. Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija sa pravima građana

  1. Čolić Nikola, III razred, kuvar
  2. Čvorović Maksim, III razred, kuvar

 

Istorija

  1. Čolić Nikola, III razred, kuvar
  2. Čvorović Maksim, III razred, kuvar

 

Psihologija – Gorica

  1. Nešković Nikolija, III razred, kulinarski tehničar

 

Filozofija

  1. Spasojević Marijana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Milosavljević Ivana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Popadić Nikola, II razred, konobar
  2. Radovanović Slaven, II razred, kuvar
  3. Spasojević Marijana, IV razred, kulinarski tehničar
  4. Milosavljević Ivana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Opšta turistička geografija

1. Čvorović Maksim, III razred, kuvar

 

Geografija

  1. Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Stanić Dragoslav, II razred, kulinarski tehničar

 

Ekonomika i organizacija preduzeća – Nera

  1. Dacović Ljubica, II razred, kulinarski tehničar

 

 

Osnovi ekonomije – Nera

  1. Antonijević Biljana, III razred, trgovinski tehničar

 

Računovodstvo – Katarina

  1. Antonijević Biljana, III razred, trgovinski tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Aćimović Vesna, II razred, kulinarski tehničar

2.Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

  1. Nešković Nikolija, III razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Radovanović Slaven, II razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – Rosa

  1. Radovanović Slaven, II razred, kuvar

 

Usluživanje – Dragan

  1. Popadić Nikola, II razred, konobar

 

Profesionalna praksa (konobar) – Dragan

  1. Popadić Nikola, II razred, konobar

 

Nacionalne kuhinje – Dragan

  1. Šaponjić Milica, III razred, kuvar
  2. Čolić Nikola, III razred, kuvar

 

Završni ispit

  1. Luković Ivan, konobar
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive