Ванредни кандидати – март 2019.

Српски језик и књижевност

1. Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар

2. Спасојевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар

 

Руски језик II

  1. Попадић Никола, II разред, конобар
  2. Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар

 

Физика

  1. Марјановић Лазар, I разред, кулинарски техничар

2.Ђурић Стефан, II разред, кулинарски техничар

 

Хемија

  1. Ђурић Стефан, II разред, кулинарски техничар
  2. Станић Драгослав, II разред, кулинарски техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Станић Драгослав, II разред, кулинарски техничар

 

 

Ликовна култура

  1. Дацовић Љубица, II разред, кулинарски техничар
  2. Станић Драгослав, II разред, кулинарски техничар

 

Уметничко обликовање

  1. Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар

 

Верска настава

  1. Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар

 

Грађанско васпитање

1. Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар

2.  Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар

  1. Спасојевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар
  2. Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар

 

Социологија

  1. Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар

 

Социологија са правима грађана

  1. Чолић Никола, III разред, кувар
  2. Чворовић Максим, III разред, кувар

 

Историја

  1. Чолић Никола, III разред, кувар
  2. Чворовић Максим, III разред, кувар

 

Психологија – Горица

  1. Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар

 

Филозофија

  1. Спасојевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар
  2. Милосављевић Ивана, IV разред, угоститељски техничар

 

Туристичка географија

  1. Попадић Никола, II разред, конобар
  2. Радовановић Славен, II разред, кувар
  3. Спасојевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар
  4. Милосављевић Ивана, IV разред, угоститељски техничар

 

Општа туристичка географија

1. Чворовић Максим, III разред, кувар

 

Географија

  1. Ђурић Стефан, II разред, кулинарски техничар

 

Биологија

  1. Станић Драгослав, II разред, кулинарски техничар

 

Економика и организација предузећа – Нера

  1. Дацовић Љубица, II разред, кулинарски техничар

 

 

Основи економије – Нера

  1. Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар

 

Рачуноводство – Катарина

  1. Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар

 

Куварство са практичном наставом

  1. Аћимовић Весна, II разред, кулинарски техничар

2.Ђурић Стефан, II разред, кулинарски техничар

  1. Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар

 

Куварство

  1. Радовановић Славен, II разред, кувар

 

Професионална пракса – Роса

  1. Радовановић Славен, II разред, кувар

 

Услуживање – Драган

  1. Попадић Никола, II разред, конобар

 

Професионална пракса (конобар) – Драган

  1. Попадић Никола, II разред, конобар

 

Националне кухиње – Драган

  1. Шапоњић Милица, III разред, кувар
  2. Чолић Никола, III разред, кувар

 

Завршни испит

  1. Луковић Иван, конобар
Објављено у Ванредно школовање

Архиве