Vanredni kandidati – novembar 2017

Srpski jezik i književnost

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar
  2. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar
  3. Tomašević Miroslav, III razred, kuvar

 

Ruski jezik II

  1. Smiljanić Aleksandar, III razred, konobar

 

Engleski jezik

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Matematika

  1. Milojević Petar, I razred, kuvar
  2. Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Istorija

  1. Simić Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Likovna kultura

  1. Simić Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Simić Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Trišić Mileva, IV razred, kulinarski tehničar

 

Psihologija

  1. Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar

 

Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu

  1. Tomašević Miroslav, III razred, kuvar

 

Hemija

  1. Milojević Petar, I razred, kuvar

 

Poznavanje robe

  1. Trišić Mileva, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ustavno i privredno pravo

  1. Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Marketing u turizmu – Sofija

  1. Đoković Stefan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Radica

  1. Vidaković Sara, I razred, turistički tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Nera

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Spoljno trgovinsko i devizno poslovanje – Nera

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Poslovna ekonomija – Nera

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Sociologija sa pravima građana

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Đoković Stefan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Profesionalna praksa

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar

 

Završni ispit (kuvar)

  1. Marić Zorica

 

Svečani prijemi

Smiljanić  Aleksandar, III razred, konobar

 

Nacionalne kuhinje

  1. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar
  2. Tomašević Miroslav, III razred, kuvar

 

Hotelijerstvo – Dragan

  1. Đoković Stefan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Dragan

  1. Vidaković Sara, I razred, turistički tehničar
Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive