Ванредни кандидати – новембар 2017

Српски језик и књижевност

  1. Кутлешић Милица, I разред, конобар
  2. Смиљанић Драгана, III разред, трговински техничар
  3. Томашевић Мирослав, III разред, кувар

 

Руски језик II

  1. Смиљанић Александар, III разред, конобар

 

Енглески језик

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Математика

  1. Милојевић Петар, I разред, кувар
  2. Јакшић Радица, IV разред, економски техничар

 

Физичко васпитање

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Историја

  1. Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар

 

Ликовна култура

  1. Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар

 

Туристичка географија

  1. Тришић Милева, IV разред, кулинарски техничар

 

Психологија

  1. Смиљанић Драгана, III разред, трговински техничар

 

Психологија у туризму и угоститељству

  1. Томашевић Мирослав, III разред, кувар

 

Хемија

  1. Милојевић Петар, I разред, кувар

 

Познавање робе

  1. Тришић Милева, IV разред, кулинарски техничар

 

Уставно и привредно право

  1. Јакшић Радица, IV разред, економски техничар

 

Маркетинг у туризму – Софија

  1. Ђоковић Стефан, IV разред, кулинарски техничар

 

Основи туризма и угоститељства – Радица

  1. Видаковић Сара, I разред, туристички техничар

 

Основи туризма и угоститељства – Нера

  1. Кутлешић Милица, I разред, конобар

 

Спољно трговинско и девизно пословање – Нера

  1. Чорбић Бошко, IV разред, туристички техничар

 

Пословна економија – Нера

  1. Вукотић Кристина, III разред, економски техничар
  2. Вукотић Катарина, III разред, економски техничар

 

Музичка уметност

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Социологија са правима грађана

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Куварство са практичном наставом

  1. Ђоковић Стефан, IV разред, кулинарски техничар

 

Професионална пракса

  1. Моићевић Лазар, II разред, кувар

 

Завршни испит (кувар)

  1. Марић Зорица

 

Свечани пријеми

Смиљанић  Александар, III разред, конобар

 

Националне кухиње

  1. Удовичић Николина, III разред, кувар
  2. Томашевић Мирослав, III разред, кувар

 

Хотелијерство – Драган

  1. Ђоковић Стефан, IV разред, кулинарски техничар

 

Основи економије – Драган

  1. Видаковић Сара, I разред, туристички техничар
Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве