Vanredni kandidati – novembar 2018.

Srpski jezik i književnost

  1. Čolić Nikola, III razred, kuvar
  2. Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar

 

Engleski jezik II – Ružica

  1. Luković Ivan, III razred, konobar

 

Ruski jezik II

  1. Milosavljević Ivana, III razred, ugostiteljski tehničar
  2. Vidaković Sara, IV razred, turistički tehničar

 

Matematika

  1. Vidaković Sara, IV razred, turistički tehničar

 

Fizika

  1. Stanić Dragoslav, I razred, kulinarski tehničar
  1. Antonijević Biljana, I razred, trgovinski tehničar
  2. Marjanović David, II razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Spasojević Marijana, II razred, kulinarski tehničar
  2. Marjanović David, II razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Spasojević Marijana, II razred, kulinarski tehničar
  2. Čolić Nikola, III razred, kuvar
  3. Šaponjić Milica, III razred, kuvar

 

Računarstvo i informatika

  1. Dacović Ljubica, I razred, kulinarski tehničar
  2. Spasojević Marijana, II razred, kulinarski tehničar
  3. Stanić Dragoslav, II razred, kulinarski tehničar

 

Poslovna informatika

  1. Vukotić Katarina, IV razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Kristina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Verska nastava

  1. Dacović Ljubica, I razred, kulinarski tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Dacović Ljubica, I razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Antonijević Biljana, I razred, trgovinski tehničar
  2. Trišić Mileva, IV razred, kulinarski tehničar

 

Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu

  1. Luković Ivan, III razred, konobar

 

 

Sociologija sa pravima građana

  1. Čolić Nikola, III razred, kuvar
  2. Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar

 

Turistička geografija

  1. Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar

 

Geografija

  1. Spasojević Marijana, II razred, kulinarski tehničar

 

Zdravstvena kultura

  1. Popadić Nikola, I razred, konobar
  2. Radovanović Slaven, I razred, kuvar

 

Ishrana

  1. Radovanović Slaven, I razred, kuvar

 

Higijena

  1. Dacović Ljubica, I razred, kulinarski tehničar

 

Marketing u turizmu i ugostiteljstvu – Dana

  1. Glišović Todor, III razred, turistički tehničar

 

Marketing – Dana

  1. Vukotić Katarina, IV razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Kristina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Dana

  1. Čvorović Maksim, I razred, kuvar

 

Preduzetništvo – Katarina

  1. Šaponjić Milica, III razred, kuvar
  2. Čolić Nikola, III razred, kuvar

Vidaković Sara, IV razred, turistički tehničar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Jelica

  1. Glišović Todor, III razred, turistički tehničar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Jela

  1. Vidaković Sara, IV razred, turistički tehničar

 

Kuvarstvo

Raković Dušan, II razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – kuvar

  1. Čvorović Maksim, I razred, kuvar
  2. Radovanović Slaven, I razred, kuvar

 

Osnove kuvarstva – Dragan

  1. Milosavljević Ivana, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Usluživanje – Dragan

  1. Luković Ivan, III razred, konobar
  2. Popadić Nikola, I razred, konobar

 

Osnove usluživanja – Dragan

  1. Raković Dušan, III razred, kuvar

 

Osnove poslastičarsta – Dragan

  1. Luković Ivan, III razred, konobar

 

Profesionalna praksa – Dragan

  1. Popadić Nikola, I razred, konobar

 

Nacionalne kuhinje – Dragan

  1. Raković Dušan, III razred, kuvar
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive