Ванредни кандидати – новембар 2018.

Српски језик и књижевност

  1. Чолић Никола, III разред, кувар
  2. Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар

 

Енглески језик II – Ружица

  1. Луковић Иван, III разред, конобар

 

Руски језик II

  1. Милосављевић Ивана, III разред, угоститељски техничар
  2. Видаковић Сара, IV разред, туристички техничар

 

Математика

  1. Видаковић Сара, IV разред, туристички техничар

 

Физика

  1. Станић Драгослав, I разред, кулинарски техничар
  1. Антонијевић Биљана, I разред, трговински техничар
  2. Марјановић Давид, II разред, кулинарски техничар

 

Хемија

  1. Спасојевић Маријана, II разред, кулинарски техничар
  2. Марјановић Давид, II разред, кулинарски техничар

 

Историја

  1. Спасојевић Маријана, II разред, кулинарски техничар
  2. Чолић Никола, III разред, кувар
  3. Шапоњић Милица, III разред, кувар

 

Рачунарство и информатика

  1. Дацовић Љубица, I разред, кулинарски техничар
  2. Спасојевић Маријана, II разред, кулинарски техничар
  3. Станић Драгослав, II разред, кулинарски техничар

 

Пословна информатика

  1. Вукотић Катарина, IV разред, економски техничар
  2. Вукотић Кристина, IV разред, економски техничар

 

Верска настава

  1. Дацовић Љубица, I разред, кулинарски техничар

 

Музичка уметност

  1. Дацовић Љубица, I разред, кулинарски техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Антонијевић Биљана, I разред, трговински техничар
  2. Тришић Милева, IV разред, кулинарски техничар

 

Психологија у туризму и угоститељству

  1. Луковић Иван, III разред, конобар

 

 

Социологија са правима грађана

  1. Чолић Никола, III разред, кувар
  2. Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар

 

Туристичка географија

  1. Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар

 

Географија

  1. Спасојевић Маријана, II разред, кулинарски техничар

 

Здравствена култура

  1. Попадић Никола, I разред, конобар
  2. Радовановић Славен, I разред, кувар

 

Исхрана

  1. Радовановић Славен, I разред, кувар

 

Хигијена

  1. Дацовић Љубица, I разред, кулинарски техничар

 

Маркетинг у туризму и угоститељству – Дана

  1. Глишовић Тодор, III разред, туристички техничар

 

Маркетинг – Дана

  1. Вукотић Катарина, IV разред, економски техничар
  2. Вукотић Кристина, IV разред, економски техничар

 

Основи туризма и угоститељства – Дана

  1. Чворовић Максим, I разред, кувар

 

Прeдузетништво – Катарина

  1. Шапоњић Милица, III разред, кувар
  2. Чолић Никола, III разред, кувар

Видаковић Сара, IV разред, туристички техничар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Јелица

  1. Глишовић Тодор, III разред, туристички техничар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Јела

  1. Видаковић Сара, IV разред, туристички техничар

 

Куварство

Раковић Душан, II разред, кувар

 

Професионална пракса – кувар

  1. Чворовић Максим, I разред, кувар
  2. Радовановић Славен, I разред, кувар

 

Основе куварства – Драган

  1. Милосављевић Ивана, III разред, угоститељски техничар

 

Услуживање – Драган

  1. Луковић Иван, III разред, конобар
  2. Попадић Никола, I разред, конобар

 

Основе услуживања – Драган

  1. Раковић Душан, III разред, кувар

 

Основе посластичарста – Драган

  1. Луковић Иван, III разред, конобар

 

Професионална пракса – Драган

  1. Попадић Никола, I разред, конобар

 

Националне кухиње – Драган

  1. Раковић Душан, III разред, кувар
Објављено у Ванредно школовање

Архиве