Vanredni kandidati – novembar 2019.

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U NOVEMBARSKOM ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost

  1. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Nemački jezik II

  1. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Filozofija

  1. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Geografija

  1. Vulović Dušanka, I razred, kuvar
  2. Jevtović Milan, I razred, kuvar
  3. Bujić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

 

Matematika

  1. Dumić Jefto, II razred, ugostiteljski tehničar
  2. Tabaica Danijela, III razred, kulinarski tehničar
  3. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar
  4. Milosavljević Ivana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Juzbašić Vuk, I razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar
  2. Bujić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Juzbašić Vuk, I razred, kulinarski tehničar
  2. Dumić Jefto, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Hemija

  1. Juzbašić Vuk, I razred, kulinarski tehničar
  2. Vulović Dušanka, I razred, kuvar
  3. Jevtović Milan, I razred, kuvar
  4. Dumić Jefto, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Verska nastava

  1. Juzbašić Vuk, I razred, kulinarski tehničar

 

Ishrana

  1. Dimitrijević Violeta, I razred, kuvar

 

Računarstvo i informatika

  1. Dumić Jefto, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Revizija – Nera

  1. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

 

Finansijsko poslovanje – Nera

  1. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

Profesionalna praksa – Dana

  1. Čorbić Boško, I razred, turistički tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Đurić Stefan, II razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Dimitrijević Violeta, I razred, kuvar

 

Profesionalna praksa

  1. Dimitrijević Violeta, I razred, kuvar

 

Svečani prijemi

  1. Popadić Nikola, III razred, konobar

 

Završni ispit – konobar

  1. Popadić Nikola
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive