Vanredni kandidati – novembar 2020.

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U NOVEMBARSKOM  ISPITNOM ROKU

Srpski jezik i književnost

  1. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator
  2. Nešković Nikolija, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Milosavljević Ivana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Ruski jezik

  1. Jevtović Milan, II razred, kuvar
  2. Vulović Dušanka, II razred, kuvar
  3. Dacović Ljubica, IV razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik

  1. Juzbašić Vuk, II razred, kuvar
  2. Petrović Marko, III razred, kulinarski tehničar
  3. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator
  4. Stanić Dragoslav, IV razred, kulinarski tehničar

 

Francuski jezik II

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Matematika

  1. Nikolić Ivana, II razred, kulinarski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Nešković Nikolija, IV razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Nešković Nikolija, IV razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Jevtović Milan, II razred, kuvar
  2. Vulović Dušanka, II razred, kuvar
  3. Aleksić Čedomir, IV razred, kulinarski tehničar

 

Geografija

  1. Pavlović Ana, I razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Pavlović Ana, I razred, kulinarski tehničar
  2. Nikolić Ivana, II razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Sojić Jana, I razred, kulinarski tehničar
  2. Jovana Janković, I razred, kulinarski tehničar
  3. Nikolić Ivana, I razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Sojić Jana, I razred, kulinarski tehničar
  2. Jovana Janković, I razred, kulinarski tehničar

 

Zdravstvena kultura

  1. Alimpić Jelena, I razred, poslastičar

 

Ishrana

  1. Alimpić Jelena, I razred, poslastičar

 

Ekologija i zaštita životne sredine

  1. Jevtović Milan, II razred, kuvar
  2. Vulović Dušanka, II razred, kuvar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Petrović Marko, III razred, kulinarski tehničar

 

Ustav i prava građana

  1. Petrović Marko, III razred, kulinarski tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Pavlović Ana, I razred, kulinarski tehničar

 

Likovna kultura

  1. Nikolić Ivana, II razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje robe – Milena

  1. Aleksić Čedomir, IV razred, kulinarski tehničar

 

Nauka o ihrani – Milena

  1. Aleksić Čedomir, IV razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Sojić Jana, I razred, kulinarski tehničar

 

Marketing u turizmu – David

Stanić Dragoslav, IV razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Juzbašić Vuk, II razred, kuvar
  2. Stanić Dragoslav, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Rakić Aleksa, IV razred, trgovinski tehničar

 

Marketing – Dana

  1. Rakić Aleksa, IV razred, trgovinski tehničar

 

Profesionalan praksa

  1. Juzbašić Vuk, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Aleksić Čedomir, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Stanić Dragoslav, IV razred, kulinarski tehničar

 

Pravo – Dana

  1. Rakić Aleksa, IV razred, trgovinski tehničar

 

Filozofija – Dana

  1. Rakić Aleksa, IV razred, trgovinski tehničar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive