Vanredni kandidati – oktobar 2020.

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U OKTOBARSKOM  ISPITNOM ROKU

Srpski jezik i književnost

  1. Rakić Aleksa, IV razred, trgovinski tehničar
  2. Stanić Dragoslav, IV razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik

  1. Rakić Aleksa, IV razred, trgovinski tehničar

 

Francuski jezik II

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Matematika

  1. Juzbašić Vuk, II razred, kuvar

 

Turistička geografija

  1. Juzbašić Vuk, II razred, kuvar
  2. Kovačević Milica, II razred, poslastičar

 

Geografija

  1. Repanović Stefan, I razred, kulinarski tehničar
  2. Sojić Jana, , II razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Sojić Jana, II razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Pavlović Miloš, I razred, kulinarski tehničar
  2. Repanović Stefan, I razred, kulinarski tehničar
  3. Đukanović Bojan, I razred, kulinarski tehničar

 

Higijena

  1. Repanović Stefan, I razred, kulinarski tehničar

 

Ekologija i zaštita životne sredine

  1. Kovačević Milica, II razred, poslastičar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Aleksić Čedomir, III razred, kulinarski tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Repanović Stefan, I razred, kulinarski tehničar
  2. Đukanović Bojan, I razred, kulinarski tehničar

 

Likovna kultura

  1. Kovačević Milica, II razred, poslastičar (izborni predmet)

 

Poznavanje robe – Milena

  1. Stanić Dragoslav, IV razred, kulinarski tehničar

 

Hotelijerstvo – David

  1. Stanić Dragoslav, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Aleksić Čedomir, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Milosavljević Ivana, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Marketing u turizmu – David

  1. Stanić Dragoslav, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Aleksić Čedomir, IV razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Jevtović Milan, II razred, kuvar
  2. Vulović Dušanka, II razred, kuvar

 

Poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu

  1. Jevtović Milan, II razred, kuvar
  2. Vulović Dušanka, II razred, kuvar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Dana

  1. Pavlović Miloš, I razred, kulinarski tehničar

 

Marketing – Dana

  1. Rakić Aleksa, IV razred, trgovinski tehničar

 

Ekonomika ugostiteljskih i turističkih predmeta

  1. Juzbašić Vuk, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Aleksić Čedomir, III razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Juzbašić Vuk, II razred, kuvar
  2. Kostić David, III razred, kuvar

 

Osnove usluživanja

  1. Kostić David, III razred, kuvar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive