Ванредни кандидати у априлском року

Српски језик и књижевност

  1. Моићевић Лазар, II разред, кувар
  2. Јевтовић-Пауновић Ивана, II разред, кулинарски техничар
  3. Тришић Милева, III разред, кулинарски техничар
  4. Вукотић Кристина, III разред, економски техничар
  5. Вукотић Катарина, III разред, економски техничар
  6. Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар
  7. Ћирјанић Славица, III разред, трговински техничар
  8. Јевтовић-Пауновић Ивана, II разред, кулинарски техничар
  9. Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар
  10. Ћирјанић Славица, III разред, трговински техничар
  11. Цвијовић Андрија, IV разред, трговински техничар

 

Математика

 

Француски језик

  1. Чорбић Бошко, IV разред, туристички техничар

 

Енглески језик

  1. Чолић Маринела, I разред, кувар
  2. Моићевић Лазар, II разред, кувар
  3. Тришић Милева, III разред, кулинарски техничар

 

Физика

  1. Ћирјанић Славица, II разред, трговински техничар
  2. Смиљанић Драгана, II разред, трговински техничар

 

Познавање робе

  1. Марјановић Верица, III разред, кулинарски техничар
  2. Цвијовић Андрија, IV разред, трговински техничар

 

Хемија

  1. Зарић Љубинка, I разред, конобар
  2. Ћировић Милош, I разред, кувар
  3. Смиљанић Драгана, II разред, трговински техничар

 

Екологија и заштита животне средине

  1. Смиљанић Александар, II разред, конобар

 

Здравствена култура – Данијела

  1. Чолић Маринела, I разред, кувар

 

Исхрана

  1. Ћировић Милош, I разред, кувар

 

Уметничко обликовање

  1. Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар

 

Географија

  1. Чолић Маринела, I разред, кувар
  2. Ћировић Милош, I разред, кувар

 

Туристичка географија

  1. Спасић Александар, II разред, кувар
  2. Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар
  3. Марјановић Верица, IV разред, туристички техничар

 

Рачуноводство – Радица

  1. Алимпић Јелена, IV разред, економски техничар

 

Основе туризма и угоститељства – Радица

  1. Зарић Љубинка, I разред, конобар

 

Пословна информатика

  1. Алимпић Јелена, IV разред, економски техничар

 

Статистика

  1. Вукотић Кристина, III разред, економски техничар
  2. Вукотић Катарина, III разред, економски техничар

 

Право

  1. Цвијовић Андрија, IV разред, трговински техничар

 

Национална економија – Нера

  1. Цвијовић Андрија, IV разред, трговински техничар

 

Трговинско пословање – Нера

  1. Смиљанић Драгана, II разред, трговински техничар

 

Практична настава – Нера

  1. Смиљанић Драгана, II разред, трговински техничар

 

Економика туристичких и угоститељских предузећа – Дана

  1. Смиљанић Александар, II разред, конобар

 

Верска настава

  1. Ћировић Милош, I разред, кувар

 

Грађанско васпитање

  1. Ћирјанић Славица, III разред, трговински техничар

 

Маркетинг у туризму –  Софија

  1. Марјановић Верица, IV разред, туристички техничар

 

Основе куварства

  1. Смиљанић Александар, II разред, конобар

 

Куварство са практичном наставом

  1. Марјановић Верица, IV разред, туристички техничар
  2. Пантовић Лела, IV разред, кулинарски техничар

 

Професионална пракса

  1. Спасић Александар, II разред, кувар

 

Завршни испит – Драган

  1. Марковић Стеван, посластичар

 

Спољнотрговинско и девизно пословање – Нера

  1. Чорбић Бошко, IV разред, туристички техничар

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве