Vanredni kandidati u aprilskom roku

Srpski jezik i književnost

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar
  2. Jevtović-Paunović Ivana, II razred, kulinarski tehničar
  3. Trišić Mileva, III razred, kulinarski tehničar
  4. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  5. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar
  6. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  7. Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar
  8. Jevtović-Paunović Ivana, II razred, kulinarski tehničar
  9. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  10. Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar
  11. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Matematika

 

Francuski jezik

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Engleski jezik

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar
  2. Moićević Lazar, II razred, kuvar
  3. Trišić Mileva, III razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar
  2. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Marjanović Verica, III razred, kulinarski tehničar
  2. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Hemija

  1. Zarić Ljubinka, I razred, konobar
  2. Ćirović Miloš, I razred, kuvar
  3. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Ekologija i zaštita životne sredine

  1. Smiljanić Aleksandar, II razred, konobar

 

Zdravstvena kultura – Danijela

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar

 

Ishrana

  1. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar

 

Geografija

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar
  2. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Turistička geografija

  1. Spasić Aleksandar, II razred, kuvar
  2. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  3. Marjanović Verica, IV razred, turistički tehničar

 

Računovodstvo – Radica

  1. Alimpić Jelena, IV razred, ekonomski tehničar

 

Osnove turizma i ugostiteljstva – Radica

  1. Zarić Ljubinka, I razred, konobar

 

Poslovna informatika

  1. Alimpić Jelena, IV razred, ekonomski tehničar

 

Statistika

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Pravo

  1. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Nacionalna ekonomija – Nera

  1. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Trgovinsko poslovanje – Nera

  1. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Praktična nastava – Nera

  1. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća – Dana

  1. Smiljanić Aleksandar, II razred, konobar

 

Verska nastava

  1. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Građansko vaspitanje

  1. Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar

 

Marketing u turizmu –  Sofija

  1. Marjanović Verica, IV razred, turistički tehničar

 

Osnove kuvarstva

  1. Smiljanić Aleksandar, II razred, konobar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Marjanović Verica, IV razred, turistički tehničar
  2. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

 

Profesionalna praksa

  1. Spasić Aleksandar, II razred, kuvar

 

Završni ispit – Dragan

  1. Marković Stevan, poslastičar

 

Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje – Nera

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive