Vanredni kandidati u decembru

Srpski jezik i književnost

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik

  1. Milojević Petar, I razred, kuvar
  2. Antonijević Boris, IV razred, ekonomski tehničar

 

Matematika

  1. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar
  2. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Statistika – Slobo

  1. Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Antonijević Boris, IV razred, ekonomski tehničar

 

Istorija

  1. Petrović Nikola, I razred, kulinarski tehničar

 

Istorija – odabrane teme

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Petrović Nikola, I razred, kulinarski tehničar
  2. Slović Nikola, I razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar

 

Geografija

  1. Petrović Nikola, I razred, kulinarski tehničar
  2. Slović Nikola, I razred, kulinarski tehničar
  3. Milojević Petar, I razred, kuvar
  4. Simić Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Milojević Filip, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar

 

Hemija

  1. Kutlešić Milica, I razred, konobar

Simić Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

Simić Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Petrović Nikola, I razred, kulinarski tehničar
  2. Slović Nikola, I razred, kulinarski tehničar

 

Spoljno trgovinsko i devizno poslovanje – Nera

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Agencijsko i hotelijersko poslovanje – Nera

  1. Vidaković Sara, I razred, turistički tehničar

 

Profesionalna praksa – Sofija

  1. Vidaković Sara, I razred, turistički tehničar

 

Preduzetništvo – Dana

  1. Tomašević Miroslav, III razred, kuvar

 

Profesionalna praksa

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar

 

 

Svečani prijemi

Smiljanić  Aleksandar, III razred, konobar

 

Nacionalne kuhinje – Dragan

  1. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar

 

Osnove usluživanja – Dragan

  1. Tomašević Miroslav, III razred, kuvar

 

Monetarna ekonomija i bankarstvo – Dragan

  1. Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Završni ispit (konobar)

  1. Smiljanić  Aleksandar

 

Maturski praktičan rad – Usluživanje sa praktičnom nastavom

Bakić Aleksandar

Buljugić Milan

Maksimović Vladan

 

Maturski praktičan rad – kompetencija A i B

  1. Rajković Tijana, turistički tehničar
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive