Српски језик и књижевност
- Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар
Енглески језик
- Милојевић Петар, I разред, кувар
- Антонијевић Борис, IV разред, економски техничар
Математика
- Цвијовић Андрија, IV разред, трговински техничар
- Павловић Немања, IV разред, туристички техничар
Статистика – Слобо
- Јакшић Радица, IV разред, економски техничар
Физичко васпитање
- Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар
- Антонијевић Борис, IV разред, економски техничар
Историја
- Петровић Никола, I разред, кулинарски техничар
Историја – одабране теме
- Павловић Немања, IV разред, туристички техничар
Музичка уметност
- Петровић Никола, I разред, кулинарски техничар
- Словић Никола, I разред, кулинарски техничар
Грађанско васпитање
- Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар
Верска настава
- Павловић Немања, IV разред, туристички техничар
Рачунарство и информатика
- Кутлешић Милица, I разред, конобар
Географија
- Петровић Никола, I разред, кулинарски техничар
- Словић Никола, I разред, кулинарски техничар
- Милојевић Петар, I разред, кувар
- Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар
Туристичка географија
- Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар
- Павловић Немања, IV разред, туристички техничар
Хемија
- Кутлешић Милица, I разред, конобар
Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар
Физика
Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар
Биологија
- Петровић Никола, I разред, кулинарски техничар
- Словић Никола, I разред, кулинарски техничар
Спољно трговинско и девизно пословање – Нера
- Чорбић Бошко, IV разред, туристички техничар
Агенцијско и хотелијерско пословање – Нера
- Видаковић Сара, I разред, туристички техничар
Професионална пракса – Софија
- Видаковић Сара, I разред, туристички техничар
Предузетништво – Дана
- Томашевић Мирослав, III разред, кувар
Професионална пракса
- Моићевић Лазар, II разред, кувар
Свечани пријеми
Смиљанић Александар, III разред, конобар
Националне кухиње – Драган
- Удовичић Николина, III разред, кувар
Основе услуживања – Драган
- Томашевић Мирослав, III разред, кувар
Монетарна економија и банкарство – Драган
- Јакшић Радица, IV разред, економски техничар
Завршни испит (конобар)
- Смиљанић Александар
Матурски практичан рад – Услуживање са практичном наставом
Бакић Александар
Буљугић Милан
Максимовић Владан
Матурски практичан рад – компетенција А и Б
- Рајковић Тијана, туристички техничар