Ванредни кандидати у децембру

Српски језик и књижевност

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Енглески језик

  1. Милојевић Петар, I разред, кувар
  2. Антонијевић Борис, IV разред, економски техничар

 

Математика

  1. Цвијовић Андрија, IV разред, трговински техничар
  2. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Статистика – Слобо

  1. Јакшић Радица, IV разред, економски техничар

 

Физичко васпитање

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар
  2. Антонијевић Борис, IV разред, економски техничар

 

Историја

  1. Петровић Никола, I разред, кулинарски техничар

 

Историја – одабране теме

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Музичка уметност

  1. Петровић Никола, I разред, кулинарски техничар
  2. Словић Никола, I разред, кулинарски техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Верска настава

  1. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Кутлешић Милица, I разред, конобар

 

Географија

  1. Петровић Никола, I разред, кулинарски техничар
  2. Словић Никола, I разред, кулинарски техничар
  3. Милојевић Петар, I разред, кувар
  4. Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар

 

Туристичка географија

  1. Милојевић Филип, IV разред, кулинарски техничар
  2. Павловић Немања, IV разред, туристички техничар

 

Хемија

  1. Кутлешић Милица, I разред, конобар

Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар

 

Физика

Симић Страхиња, II разред, кулинарски техничар

 

Биологија

  1. Петровић Никола, I разред, кулинарски техничар
  2. Словић Никола, I разред, кулинарски техничар

 

Спољно трговинско и девизно пословање – Нера

  1. Чорбић Бошко, IV разред, туристички техничар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Нера

  1. Видаковић Сара, I разред, туристички техничар

 

Професионална пракса – Софија

  1. Видаковић Сара, I разред, туристички техничар

 

Предузетништво – Дана

  1. Томашевић Мирослав, III разред, кувар

 

Професионална пракса

  1. Моићевић Лазар, II разред, кувар

 

 

Свечани пријеми

Смиљанић  Александар, III разред, конобар

 

Националне кухиње – Драган

  1. Удовичић Николина, III разред, кувар

 

Основе услуживања – Драган

  1. Томашевић Мирослав, III разред, кувар

 

Монетарна економија и банкарство – Драган

  1. Јакшић Радица, IV разред, економски техничар

 

Завршни испит (конобар)

  1. Смиљанић  Александар

 

Матурски практичан рад – Услуживање са практичном наставом

Бакић Александар

Буљугић Милан

Максимовић Владан

 

Матурски практичан рад – компетенција А и Б

  1. Рајковић Тијана, туристички техничар
Објављено у Ванредно школовање

Архиве