Vanredni kandidati u februaru

Srpski jezik i književnost

  1. Trišić Mileva, II razred, kulinarski tehničar
  2. Cvrkotić Jelena, maturski pismeni rad

 

Matematika

  1. Božović Vukman, I razred, kulinarski tehničar
  2. Moićević Lazar, II razred, kuvar

 

Statistika – Jasna

  1. Alimpić Jelena, IV razred, ekonomski tehničar

 

Verska nastava

  1. Petrović Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar
  2. Moićević Lazar, II razred, kuvar

 

Građansko vaspitanje

  1. Smiljanić Dragana, I razred, trgovinski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Dragan

  1. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Nera

  1. Alimpić Jelena, IV razred, ekonomski tehničar

 

Osnovi ekonomike trgovine – Nera

  1. Smiljanić Dragana, I razred, trgovinski tehničar

 

Trgovinsko poslovanje – Nera

  1. Smiljanić Dragana, I razred, trgovinski tehničar

 

Praktična nastava – Nera

  1. Petrović Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Maturski praktičan rad – Nera

  1. Cvrkotić Jelena, trgovinski tehničar

 

Nacionalna ekonomija – Nera

  1. Cvrkotić Jelena, izborni predmet

 

Poslovna informatika

  1. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar

 

Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća – Dana

  1. Tomašević Miroslav, II razred, kuvar
  2. Moićević Lazar, II razred, kuvar

 

Ekonomika i organizacija preduzeća – Katarina

Marjanović Verica, II razred, kulinarski tehničar

 

Marketing u turizmu –  Katarina

  1. Vujović Desimir, IV razred, kulinarski tehničar

 

Osnove turizma i ugostiteljstva – Radica

  1. Spasić Aleksandar, I razred, kuvar
  2. Avramović Luka, I razred, konobar
  3. Smiljanić Aleksandar, I razred, konobar

 

Računovodstvo – Radica

  1. Petrović Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Nauka o ishrani

  1. Vujović Desimir, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

 

Zdravstvena kultura

  1. Avramović Luka, I razred, konobar

 

Biologija

  1. Božović Vukman, I razred, kulinarski tehničar
  2. Kravić Tamara, II razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Vujović Desimir, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Smiljanić Aleksandar, I razred, konobar
  2. Trišić Mileva, II razred, kulinarski tehničar
  3. Kravić Tamara, II razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Trišić Mileva, II razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija

  1. Petrović Radenko, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Petrović Radenko, III razred, ugostiteljski tehničar
  2. Vujović Desimir, IV razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Marjanović Verica, I razred, kulinarski tehničar
  2. Marjanović Verica, II razred, kulinarski tehničar

 

Nacionalne kuhinje

  1. Marić Zorica, III razred, kuvar

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive