Vanredni kandidati u junu

Srpski jezik i književnost

  1. Pantović Lela, kulinarski tehničar, maturski pismeni rad

 

Engleski jezik  – Ružica

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar
  2. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Filozofija

  1. Ćirjanić Slavica, IV razred, trgovinski tehničar

 

Matematika

  1. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar
  2. Spasić Aleksandar, III razred, kuvar
  3. Trišić Mileva, III razred, kulinarski tehničar
  4. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  5. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  6. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar
  7. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Statistika

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Istorija

  1. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Zdravstvena kultura

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar

 

Nauka o ishrani

  1. Simović Matija, IV razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Smiljanić Aleksandar, III razred, konobar

 

Poslovna informatika

  1. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar
  2. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar
  3. Ćirjanić Slavica, IV razred, trgovinski tehničar

 

Građansko vaspitanje

 1. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehniča

2. Ćirjanić Slavica, IV razred, trgovinski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Simović Matija, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  3. Marjanović Verica, kulinarski tehničar, izborni predmet
  4. Simović Matija, kulinarski tehničar, izborni predmet

 

Poznavanje robe

  1. Simović Matija, IV razred, kulinarski tehničar

 

Maturski praktičan rad – Radica

  1. Alimpić Jelena, ekonomski tehničar

 

Računovodstvo – Radica

  1. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Poslovna ekonomija  – Nera

  1. Alimpić Jelena, ekonomski tehničar, izborni predmet

 

Praktična nastava – Nera

  1. Ćirjanić Slavica, IV razred, trgovinski tehničar

 

Nacionalna ekonomija – Nera

  1. Ćirjanić Slavica, IV razred, trgovinski tehničar

 

Računovodstvo – Dana

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Hotelijerstvo – Sofija

  1. Simović Matija, IV razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija sa pravima građana

  1. Spasić Aleksandar, III razred, kuvar

 

Usluživanje

  1. Smiljanić Aleksandar, III razred, konobar

 

Osnove poslastičarstva – Dragan

  1. Smiljanić Aleksandar, III razred, konobar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Simović Matija, IV razred, kulinarski tehničar

 

Maturski praktičan rad

  1. Simović Matija, kulinarski tehničar
  2. Pantović Lela, kulinarski tehničar
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive