Vanredni kandidati u junu

Srpski jezik i književnost

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar
  2. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar
  3. Radičević Marina, ekonomski tehničar – maturski pismeni rad

 

Engleski jezik  – Dubravka

  1. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Engleski jezik II – Dubravka

  1. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Filozofija

  1. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Matematika

  1. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar
  2. Škodrić Marko, III razred, ugostiteljski tehničar
  3. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Statistika

  1. Radičević Marina, ekonomski tehničar – izborni predmet

 

Umetničko oblikovanje

  1. Đoković Stefan, III razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Škodrić Marko, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Ishrana

  1. Radišić Milja, I razred, kuvar
  2. Bošković Marija, I razred, kuvar

 

Zdravstvena kultura

  1. Radišić Milja, I razred, kuvar

 

Verska nastava

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Računarstvo i invormatika

  1. Bošković Marija, I razred, kuvar

 

Poslovna informatika

  1. Vučković Zorica, III razred, ekonomski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Bošković Marija, I razred, kuvar

 

Muzička umetnost

  1. Kravić Tamara, I razred, kulinarski tehničar

 

Psihologija

  1. Đoković Stefan, III razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Škodrić Marko, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Opšta turistička geografija – izborni predmet

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar

 

Maturski praktičan rad – Radica

  1. Radičević Marina, ekonomski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Dana

  1. Vučković Zorica, III razred, ekonomski tehničar

 

Marketing – Dana

  1. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Osnove turizma i ugostiteljstva – Dana

  1. Radišić Milja, I razred, kuvar

 

Preduzetništvo – Katarina

  1. Janković Đorđe, III razred, konobar-ogled
  2. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Hotelijerstvo – Katarina

  1. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Realizacija i obračun turističkog putovanja – Jelica

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Sociologija

  1. Škodrić Marko, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Ustavno i privredno pravo

  1. Vučković Zorica, III razred, ekonomski tehničar

 

Usluživanje sa praktičnom nastavom

  1. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Poslastičarstvo – Dragan

  1. Marković Stevan, II razred, poslastičar

 

Profesionalna praksa – Dragan

  1. Marković Stevan, I razred, poslastičar
  2. Marković Stevan, II razred, poslastičar

 

Završni ispit – konobar

  1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

 

Osnove kuvarstva

  1. Škodrić Marko, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Radišić Milja, I razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Kravić Tamara, I razred, kulinarski tehničar
  2. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar

 

Profesionalna praksa – kuvar

  1. Bošković Marija, I razred, kuvar

 

Završni ispit – kuvar

Gojković Milena

Kuzeljević Milisav

Adžemović Slađana

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive