Vanredni kandidati u maju

Srpski jezik i književnost

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar
  2. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar
  3. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  4. Vujić Katarina, maturski pismeni rad
  5. Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar
  6. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  7. Paunović Ivana, III razred, kulinarski tehničar
  8. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

Matematika

 

  1. Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar
  2. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  3. Paunović Ivana, III razred, kulinarski tehničar
  4. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

Engleski jezik

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar

 

Poznavanje robe

  1. Simović Matija, III razred, kulinarski tehničar
  2. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  3. Marjanović Verica, IV razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Biologija

  1. Simić Strahinja, I razred, kulinarski tehničar

 

Zdravstvena kultura

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar

 

Nauka o ishrani

  1. Marjanović Verica, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ishrana

  1. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Trišić Mileva, III razred, kulinarski tehničar
  2. Simović Matija, III razred, kulinarski tehničar

 

Likovna kultura

  1. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Geografija

  1. Simić Strahinja, I razred, kulinarski tehničar
  2. Čolić Marinela, I razred, kuvar
  3. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Turistička geografija

  1. Smiljanić Aleksandar, II razred, konobar
  2. Simović Matija, III razred, kulinarski tehničar
  3. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  4. Paunović Ivana, III razred, kulinarski tehničar
  5. Vujić Katarina, izborni predmet

 

Istorija

  1. Simić Strahinja, I razred, kulinarski tehničar
  2. Smiljanić Aleksandar, II razred, konobar

 

Poslovna ekonomija – Nera

  1. Alimpić Jelena, ekonomski tehničar, izborni predmet

 

Osnovi ekonomije – Nera

  1. Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar

 

Praktična nastava – Nera

  1. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Ekonomika i organizacija trgovinskih preduzeća – Nera

  1. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje – Nera

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Sociologija

  1. Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar
  2. Paunović Ivana, III razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija sa pravima građana

  1. Smiljanić Aleksandar, II razred, konobar

 

Ustav i prava građana

  1. Trišić Mileva, III razred, kulinarski tehničar

 

 

Računovodstvo – Dana

  1. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar

 

Ekonomika turističkih i ugostiteljskih predmeta – Dana

  1. Spasić Aleksandar, II razred, kuvar

 

Računovodstvo – Radica

  1. Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar
  2. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Maturski praktičan rad – Radica

  1. Alimpić Jelena, ekonomski tehničar

 

Verska nastava

  1. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Muzička umetnost

  1. Simić Strahinja, I razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar

 

Hotelijerstvo –  Sofija

  1. Marjanović Verica, IV razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Simović Matija, II razred, kulinarski tehničar
  2. Simović Matija, III razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar

 

Maturski praktičan rad

  1. Marjanović Verica, kulinarski tehničar
  2. Vujić Katarina, kulinarski tehničar

 

Profesionalna praksa

  1. Smiljanić Aleksandar, II razred, konobar
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive