Vanredni kandidati u martu

Srpski jezik i književnost

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar
  2. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar
  3. Petrović Radenko, IV razred, trgovinski tehničar
  4. Petrović Marić Jelena, maturski praktičan rad
  5. Vujović Desimir, maturski praktičan rad
  6. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar
  7. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

6. Marković Aleksandar, maturski praktičan rad

Matematika

  1. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar
  2. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

Engleski jezik

  1. Ćirović Miloš, I razred, kuvar
  2. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar
  3. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

Filozofija

  1. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

Nauka o ishrani

  1. Vujović Desimir, izborni predmet

 

Ekologija i zaštita životne sredine

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar

 

Zdravstvena kultura

  1. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Likovna kultura

  1. Kravić Tamara, II razred, kulinarski tehničar

Umetničko oblikovanje

  1. Marjanović Verica, III razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Nera

  1. Alimpić Jelena, IV razred, ekonomski tehničar

 

Monetarna ekonomija i bankarstvo – Jelica

  1. Alimpić Jelena, IV razred, ekonomski tehničar

 

Monetarna ekonomija i bankarstvo – Dragan

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Osnovi usluživanja – Dragan

  1. Marković Stevan, III razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – Dragan

  1. Smiljanić Aleksandar, I razred, konobar

 

Verska nastava

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar
  2. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar

Računarstvo i informatika

  1. Ćirović Miloš, I razred, kuvar

 

Poslovna informatika

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

Marketing u turizmu –  Katarina

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

Osnove turizma i ugostiteljstva – Radica

  1. Zarić Ljubinka, I razred, konobar

Poznavanje životnih namirnica

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar

Poznavanje robe

  1. Đoković Stefan, III razred, kulinarski tehničar
  2. Marjanović Verica, III razred, kulinarski tehničar

Hemija

  1. Smiljanić Dragana, I razred, trgovinski tehničar
  2. Zarić Ljubinka, I razred, konobar

Fizika

  1. Smiljanić Dragana, I razred, trgovinski tehničar
  2. Trišić Mileva, II razred, kulinarski tehničar
  3. Jevtović-Paunović Ivana, II razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Ustav i prava građana

  1. Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar

 

Ustavno i privredno pravo

  1. Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar
  2. Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar

 

Geografija

  1. Smiljanić Aleksandar, I razred, konobar

Turistička geografija

  1. Moićević Lazar, II razred, kuvar
  2. Marjanović Verica, III razred, kulinarski tehničar
  3. Marković Aleksandar, izborni predmet

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Đoković Stefan, III razred, kulinarski tehničar
  2. Marjanović Verica, III razred, kulinarski tehničar
  3. Marković Aleksandar, maturski praktičan rad
  4. Vujović Desimir, , maturski praktičan rad

 

Kuvarstvo

  1. Spasić Aleksandar, I razred, kuvar
  2. Čolić Marinela, I razred, kuvar
  3. Marić Zorica, III razred, kuvar

 

Osnovi kuvarstva

  1. Petrović Radenko, III razred, kulinarski tehničar

Fizičko vaspitanje

  1. Čolić Marinela, I razred, kuvar
  2. Ćirović Miloš, I razred, kuvar
  3. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar

 

Psihologija

  1. Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar

 

Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje – Nera

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive