Vanredni kandidati u septembru

Srpski jezik i književnost

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar
  2. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar
  3. Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar
  4. Marković Aleksandar, kulinarski tehničar – maturski pismeni rad

 

Matematika

  1. Marković Aleksandar, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ruski jezik

  1. Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar

 

Ruski jezik I

  1. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljskitehničar

 

Poznavanje životnih namirnica

  1. Tomašević Miroslav, II razred, kuvar

 

Ekologija i zaštita životne sredine

  1. Tomašević Miroslav, II razred, kuvar

 

Higijena

  1. Vujović Desimir, I razred, kulinarski tehničar
  2. Božović Vukman, I razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Bošković Marija, III razred, kuvar
  2. Tomašević Miroslav, II razred, kuvar
  3. Pantović Lela, IV razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Tomašević Miroslav, II razred, kuvar
  2. Kuzeljević Biljana, IV razred, ugostiteljskitehničar
  3. Marković Aleksandar, izborni predmet

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Radica

  1. Vujović Desimir, I razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Nera

  1. Vučković Zorica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Nera

  1. Vučković Zorica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Monetarna ekonomija i bankarstvo – Jelica

  1. Vučković Zorica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Statistika – Jasna

  1. Vučković Zorica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Hotelijerstvo – Katarina

  1. Marković Aleksandar, IV razred, kulinarski tehničar

 

Preduzetništvo – Katarina

  1. Bošković Marija, III razred, kuvar
  2. Radišić Milja, III razred, kuvar

 

Pravo

  1. Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Nacionalne kuhinje

  1. Radišić Milja, III razred, kuvar

 

Kuvarstvo

  1. Radišić Milja, III razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Vujović Desimir, I razred, kulinarski tehničar

 

Završni ispit

  1. Janković Đorđe, kuvar

 

Osnove usluživanja

  1. Bošković Marija, III razred, kuvar

 

Poslastičarstvo

  1. Marković Stevan,  III razred,  polastičar

 

Maturski praktičan rad – kompetencija A

Rajković Tijana, turistički tehničar

 

Maturski praktičan rad – kompetencija B

  1. Rajković Tijana, turistički tehničar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive