Ванредни ученици – фебруар 2019.

Српски језик и књижевност

  1. Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар
  2. Спасојевић Маријана, III разред, кулинарски техничар
  3. Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар

Енглески језик  – Дубрвка

  1. Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар

 

Руски језик II

  1. Попадић Никола, I разред, конобар

 

Математика

  1. Милосављевић Ивана, III разред, угоститељски техничар
  2. Спасојевић Маријана, III разред, кулинарски техничар

 

Физика

  1. Станић Драгослав, I разред, кулинарски техничар

 

Пословна  информатика

  1. Антонијевић Биљана, II разред, трговински техничар

Физичко васпитање

1. Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар

 

Верска настава

  1. Шапоњић Милица, III разред, кувар

 

Грађанско васпитање

1.Антонијевић Биљана, II разред, трговински техничар

 

Социологија

  1. Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар
  2. Спасојевић Маријана, III разред, кулинарски техничар
  3. Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар

 

Устав и права грађана

  1. Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар

 

Туристичка географија

  1. Радовановић Славен, II разред, кувар

 

Хигијена

  1. Аћимовић Весна, I разред, кулинарски техничар

 

Основе туризма и угоститељства – Дана

  1. Попадић Никола, I разред, конобар
  2. Аћимовић Весна, I разред, кулинарски техничар

 

Економика туристичких и угоститељских предузећа – Дана

  1. Попадић Никола, II разред, конобар
  2. Чворовић Максим, II разред, кувар
  3. Радовановић Славен, II разред, кувар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Јела

  1. Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар

 

Матурски практичан рад (кулинарски техничар)

  1. Тришић Милева

 

Куварство са практичном наставом

  1. Аћимовић Весна, I разред, кулинарски техничар
  2. Спасојевић Маријана, III разред, кулинарски техничар

 

Куварство

  1. Радовановић Славен, II разред, кувар

 

Основе куварства – Љубе

  1. Попадић Никола, II разред, конобар

 

Професионална пракса (кувар)

  1. Чворовић Максим, II разред, кувар
  2. Радовановић Славен, II разред, кувар

 

Свечани пријеми – Драган

  1. Луковић Иван, III разред, конобар

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве