Ванредни испити – мај 2023.

image_pdfimage_print

Петак, 19. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени)08:40Топаловић Ружица, дежура на писменом
Грађанско васпитање09:25Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Услуживање (први разред)12:15Јовичић Нера Манојловић Нинослав Ковачевић Драган
Професионална пракса (конобар – први разред)12:15Јовичић Нера Манојловић Нинослав Ковачевић Драган
Основе услуживања12:15Јовичић Нера Ковачевић Драган Манојловић Нинослав
Хотелијерство12:15Јовичић Нера Ковачевић Драган Манојловић Нинослав

Понедељак, 22. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени)08:40Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Куварство са практичном наставом13:00Јовичић Нера Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубомир
Професионална пракса (кувар)13:00Јовичић Нера Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубомир
Професионална пракса (кулинарски техничар)13:00Јовичић Нера Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубомир

Уторак, 23. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени)09:25Јовићић Нера Топаловић Ружица Јанковић Мирослав
Француски језик II  (писмени)10:35Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом испиту.
Наука о исхрани12:15Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир
Маркетинг13:50Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Предузетништво13:50Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Економика и организација туристичких предузећа13:50Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Дана

Среда, 24. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Ликовна култура13:50Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка

Четвртак, 25. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Услуживање (други разред)09:25Јовичић Нера Манојловић Нинослав Ковачевић Драган
Професионална пракса (конобар – други разред)09:25Јовичић Нера Манојловић Нинослав Ковачевић Драган
Посластичарство09:25Јовичић Нера Ковачевић Драган Манојловић Нинослав
Математика (писмени)09:45Мићевић Слободан, дежура на писменом

Петак, 26. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (усмени)08:00Јовичић Нера Манојловић Бранкица Лазић Тања
Физика09:25Јовичић Нера Смиљанић Вишња Милаћевић Милован
Психологија у туризму и угоститељству10:30Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка
Јавне финансије10:45Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера
Економско пословање10:45Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера
Практична настава (трговински техничар)10:45Сокић Бранка Јовичић Нера Луковић Катарина
Агенцијско и хотелијерско пословање (други разред)12:10Јовичић Нера Павловић Луковић Софија Кузељевић Јелица
Професионална пракса (туристичко-хотелијерски техничар, трећи разред)12:10Јовичић Нера Кузељевић Јелица Павловић Луковић Софија

Понедељак, 29. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени)09:25Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна

Уторак, 30. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја11:20Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка
Професионална пракса (туристичко-хотелијерски техничар, други разред)11:45Сокић Бранка Павловић Јела Јовичић Нера
Национална економија11:45Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Јела
Познавање робе12:15Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир
Хемија12:15Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир

Среда, 31. 05. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Устав и права грађана08:15Јовичић Нера Драшковић Горан Кравић Тања
Социологија08:15Јовичић Нера Драшковић Горан Кравић Тања
Туристичка географија08:40Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Рачунарство и информатика09:25Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе
Пословна информатика09:25Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе