Распоред припремне наставе у августу 2022.

image_pdfimage_print

Распоред припремне наставе у августу 2022.

Среда, 17.08.2021.

  1. час 2. час 3.час 4. час 5. час 6. час 7. час 8. час
Луковић Катарина – Рачуноводство   I 1 I 1 I 1 I 1 I 1 I 1  
Јоксимовић Милена – Хемија   I 5 I 5 I 5 I 5 I 5 I 5 I 5
Прљевић Јасна – Математика   II 4, II 5 II 4, II 5 II 4, II 5 II 4, II 5 II 4, II 5 II 4, II 5  
Ковачевић Драган – Основе услуживања   III 3 III 3 III 3        
Ковачевић Драган – Основе посластичарства         III 2 III 2 III 2  
Марић Јелена – Општа туристичка географија   III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3  
Ратковић Вера – Француски језик   III 2 III 2 III 2 III 2 III 2 III 2  
Павловић Јела –Агенцијско – хотелијерско пословање   IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2  
Топаловић Ружица – Енглески језик   II 5 II 5 II 5 II 5 II 5 II 5  
Јовичић Неранџа – Економика и организација туристучких предузећа   II 4 II 4 II 4 II 4 II 4 II 4  
Мићовић Слободан – Математика   II 3 II 3 II 3 II 3 II 3 II 3  

 

Четвртак, 18.08.2022.

  1. час 2. час 3.час 4. час 5. час 6. час 7. час 8. час
Луковић Катарина – Рачуноводство I 1 I 1 I 1 I 1        
Прљевић Јасна – Математика II 5 II 5 II 5 II 5 I 1, I 4 I 1, I 4 I 1, I 4  
Јоксимовић Милена – Хемија II 5 II 5 II 5 II 5 II 5 II 5    
Манојловић Бранкица – Српски језик II 4 II 4 II 4 II 4 II 4 II 4    
Ковачевић Драган – Хотелијерство IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3    
Павловић Јела –Агенцијско – хотелијерско пословање IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2    
Топаловић Ружица – Енглески језик I 5 I 5 I 5 I 5 I 5 I 5 I 5  

 

Петак, 19.08.2022.

  1. час 2. час 3.час 4. час 5. час 6. час 7. час 8. час
Прљевић Јасна – Математика I 1, I 4 I 1, I 4 I 1, I 4 I 1, I 4 III 1, III 4 III 1, III 4 III 1, III 4  
Манојловић Бранкица – Српски језик II 4 II 4 II 4 II 4        
Јоксимовић Милена – Познавање робе + Наука о исхрани IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3    

 

Понедељак, 22.08.2022.

  1. час 2. час 3.час 4. час 5. час 6. час 7. час 8. час
Прљевић Јасна – Математика III 1, III 4 III 1, III 4 III 1, III 4 III 1        
Митрашиновић Љубомир – Куварство IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3

 

Уторак, 23.08.2022.

  1. час 2. час 3.час 4. час 5. час 6. час 7. час 8. час
Манојловић Нинослав – Услуживање III 2 III 2 III 2 III 2 III 2 III 2 III 2  
Вукосављевић Роса – Куварство III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3
Манојловић Бранкица – Српски језик IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3    

 

Среда, 24.08.2022.

  1. час 2. час 3.час 4. час 5. час 6. час 7. час 8. час
Манојловић Нинослав – Услуживање III 2 III 2 III 2 III 2 III 2 III 2 III 2  
Вукосављевић Роса – Куварство III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3
Манојловић Бранкица – Српски језик IV 3 IV 3 IV 3 IV 3        

 

Четвртак, 25.08.2022.

  1. час 2. час 3.час 4. час 5. час 6. час 7. час 8. час
Манојловић Нинослав – Услуживање III 2 III 2 III 2 III 2 III 2 III 2 III 2  
Вукосављевић Роса – Куварство III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3 III 3
Митрашиновић Љубомир – Куварство IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3  

 

Петак, 26.08.2022.

  1. час 2. час 3.час 4. час 5. час 6. час 7. час 8. час
Јојић Горица – Психологија IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3 IV 3    

 

Распоред полагања поправних испита у августу 2022.

Четвртак, 18.08.2022.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Општа туристичка географија Усмени III 3 Крсмановић Јелена, ?, Мирослав
08 : 00 Француски језик Писмени III 2 Зечевић, Буљугић, Јоксић Вера

 

Петак, 19.08.2022.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Агенцијско – хотелијерско пословање Компетенција А IV 2 Жиловић, Луковић, Рибаћ, Томић Јела, ?
08 : 00 Енглески језик Писмени II 5, I 5 Дробњаковић, Лечић, Божовић Ружица
08 : 00 Француски језик Усмени III 2 Зечевић, Буљугић, Јоксић Вера, Ивана, Мирослав
08 : 00 Економика и организација туристучких предузећа Усмени II 4 Филиповић Неранџа, Јелица, ?
08 : 00 Рачуноводство Писмени I 1 Николић Катарина

 

Понедељак, 22.08.2022.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Агенцијско – хотелијерско пословање Компетенција Б IV 2 Жиловић, Луковић, Рибаћ, Томић Јела, ?
08 : 00 Енглески језик Усмени II 5, I 5 Дробњаковић, Лечић, Божовић Ружица, Дубравка, Весна
08 : 00 Рачуноводство Усмени I 1 Николић Катарина, Тања, ?
08 : 00 Српски језик Писмени II 4 Бабић, Костадиновић, Марјановић, Нинчић, Радишић, Станић, Стојановић, Ћалдовић, Филиповић Бранкица
08 : 00 Основе услуживања Усмени III 3 Благојевић, Новаковић, Жунић Драган, Нинослав, Мирослав
08 : 30 Основе посластичарства Усмени III 2 Марјановић, Зечевић, Гукић Драган, Роса, Мирослав
09 : 00 Хотелијерство Усмени IV 3 Микавица Драган, Љубомир, ?

 

Уторак, 23.08.2022.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Математика Писмени II 5, II 4, I 1, I 4, III 1, III 4 Јордовић, Лечић, Бабић, Радишић, Ћалдовић, Николић, Виторовић, Ђокић, Лазовић Јасна
08 : 00 Математика Писмени II 3 Милошевић Слободан
08 : 00 Хемија Усмени I 5, II 5 Божовић, Дробњаковић, Прокопић Милена, Вишња, Тања, Весна

 

Среда, 24.08.2021.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Математика Усмени II 5, II 4, I 1, I 4, III 1, III 4 Јордовић, Лечић, Бабић, Радишић, Ћалдовић, Николић, Виторовић, Ђокић, Лазовић Јасна, Слободан, Весна, Јелица, Тања, Јелена, Дана, Нера
08 : 00 Математика Усмени II 3 Милошевић Слободан, Јасна, Горица
08 : 00 Српски језик Писмени IV 3 Микавица, Досковић, Савић, Јовановић Бранкица

 

Четвртак, 25.08.2021.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Српски језик Усмени II 4 Бабић, Костадиновић, Марјановић, Нинчић, Радишић, Станић, Стојановић, Ћалдовић, Филиповић Бранкица, Тања, Јелица

 

 

Петак, 26.08.2022.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Услуживање Практични III 2 Буљугић, Јоксић, Зечевић, Марјановић, Гукић (ако положе претходне испите), Макањић, Станић Нинослав, Драган, ?
08 : 00 Куварство Практични III 3 Благојевић, Новаковић, Крсмановић, Жунић (ако положе претходне испите) Роса, Небојша, ?

 

Понедељак, 29.08.2022.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Куварство Практични IV 3 Микавица, Савић (ако положе претходне испите), Досковић, Јовановић Љубомир, Небојша, ?

 

Уторак, 30.08.2022.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Психологија Изборни IV 3 Микавица, Савић (ако положе претходне испите), Досковић, Јовановић Горица, Бранка, Љубомир, ?