Ванредни испити – април 2023.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Среда, 19. 04. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Устав и права грађана08:15Јовичић Нера Драшковић Горан Кравић Тања

Четвртак, 20. 04. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе услуживања09:25Јовичић Нера Ковачевић Драган Манојловић Нинослав
Рачуноводство (писмени)10:35Луковић Катарина, дежура на писменом
Професионална пракса (кувар и кулинарски техничар)12:20Јовичић Нера Крповић Небојша Вукосављевић Роса
Руски језик  (писмени)13:05Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом испиту.
Француски језик II  (писмени)13:35Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом испиту.
Уметничко обликовање14:30Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка

Петак, 21. 04. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање09:25Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Музичка уметност09:25Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Рачуноводство (усмени)10:50Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера
Маркетинг у туризму10:50Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера
Професионална пракса (посластичар)12:10Јовичић Нера Ковачевић Драган Крповић Небојша
Агенцијско и хотелијерско пословање12:30Јовичић Нера Павловић Луковић Софија Кузељевић Јелица

Понедељак, 24. 04. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени)10:35Прљевић Јасна, дежура на писменом
Куварство13:00Јовичић Нера Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубомир
Куварство са практичном наставом13:00Јовичић Нера Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубомир

Уторак, 25. 04. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени)09:25Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна
Познавање робе12:15Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир
Хемија12:15Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир
Наука о исхрани12:15Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир
Посластичарство13:30Јовичић Нера Ковачевић Драган Крповић Небојша

Среда, 26. 04. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени)08:40Топаловић Ружица, дежура на писменом
Туристичка географија09:15Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Српски језик и књижевност (писмени)12:15Лазић Тања, дежура на писменом

Четвртак, 27. 04. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија13:00Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка
Филозофија13:00Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка
Енглески језик (усмени)14:40Јовићић Нера Топаловић Ружица Јанковић Мирослав

Петак, 28. 04. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија07:50Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Српски језик и књижевност (усмени)08:20Јовичић Нера Манојловић Бранкица Лазић Тања
Физика09:25Јовичић Нера Смиљанић Вишња Милаћевић Милован