Ванредни испити – децембар 2021.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Петак, 17. 12. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:40 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Српски језик и књижевност (писмени) 09:45 Лазић Тања, дежура на писменом

Понедељак, 20. 12. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Устав и права грађана 11:25 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Уторак, 21. 12. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Филозофија 09:15 Јовичић Нера

Јојић Грица

Сокић Бранка

Историја 11:45 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Хемија 12:25 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Наука о исхрани 12:35 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Мијаиловић Данијела

Исхрана 12:35 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Јоксимовић Милена

Среда, 22. 12. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени) 08:40 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен на писменом делу испита
Основи туризма и угоститељства 09:25 Сокић Бранка

Петровић Мирјана

Јовичић Нера

Енглески језик (писмени) 12:15 Топаловић Ружица или Миливојчевић Сања, дежура на писменом
Географија 13:05 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Економска географија 13:05 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Четвртак, 23. 12 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Ликовна култура 11:20 Јовичић Нера

Костић Александра

Драговић Анастасија

Уметничко обликовање 11:20 Јовичић Нера

Костић Александра

Драговић Анастасија

Музичка уметност 12:00 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Петак, 24. 12. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физичко васпитање 12:15 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Вучићевић Владимир

Српски језик и књижевност (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Понедељак, 27. 12. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом (матурски практичан рад) 11:35 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Професионална пракса 11:35 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Енглески језик (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Топаловић Ружица или Миливојчевић Сања

Ковачевић Дубравка

Социологија са правима грађана 13:30 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Право 13:30 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

 

Уторак, 28. 12. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Тановић Дејан

Математика (усмени) 10:30 Јовичић Нера

Прљевић Јасна

Мићовић Слободан

Здравствена култура 12:40 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Среда, 29. 12. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе