Ванредни испити – фебруар 2023.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ФЕБРУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Понедељак, 20. 02. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:40 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Физичко васпитање 09:35 Јовичић Нера

Весовић Огњен

Богдановић Немања

Физика 10:50 Јовичић Нера

Смиљанић Вишња

Милаћевић Милован

Куварство са практичном наставом 13:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубомир

Професионална пракса (први разред, кувар) 13:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубомир

 

Уторак, 21. 02. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Биологија 09:45 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Хигијена 09:45 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Предузетништво 10:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Маркетинг 10:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Руски језик  (писмени) 10:35 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом испиту.
Грађанско васпитање 11:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Музичка уметност 11:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Верска настава 11:50 Јовичић Нера

Стефановић Јовица

Сокић Бранка

Куварство 13:30 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

 

Среда, 22. 02. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Пословна информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Пословна информатика у туризму и угоститељству 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Хемија 10:20 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Познавање робе 10:20 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Наука о исхрани 10:20 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Четвртак, 23. 02. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хотелијерство 09:20 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Психологија у туризму и угоститељству 10:10 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

Српски језик и књижевност (писмени) 10:35 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени) 10:35 Луковић Катарина, дежура на писменом
Професионална пракса (други разред, кувар) 12:30 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Вукосављевић Роса

Ликовна култура 14:30 Јовичић Нера

Драговић Анастасија

Сокић Бранка

Уметничко обликовање 14:30 Јовичић Нера

Драговић Анастасија

Сокић Бранка

 

 

Понедељак, 27. 02. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичке дестинације света 07:50 Јовичић Нера

Турудић Јелена

Марић Јелена

Туристичка географија 07:50 Јовичић Нера

Турудић Јелена

Марић Јелена

Географија 07:50 Јовичић Нера

Турудић Јелена

Марић Јелена

Пословна комуникација 08:45 Сокић Бранка

Манојловић Бранкица

Јовичић Нера

 

Уторак, 28. 02. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 09:25 Јовићић Нера

Топаловић Ружица

Јанковић Мирослав

Српски језик и књижевност (усмени) 09:50 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Агенцијско и хотелијерско пословање 10:55 Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Павловић Луковић Софија

Историја 11:20 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Рачуноводство (усмени) 11:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Економика и организација предузећа 11:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

 

Среда, 01. 03. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Устав и права грађана 08:00 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Социологија са правима грађана 08:00 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Маркетинг у туризму и угоститељству 09:25 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера