Ванредни испити – јануар 2024.

image_pdfimage_print

Понедељак, 22. 01. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Верска настава09:25Џамбић Весна Стефановић Јовица Сокић Бранка

Уторак, 23. 01. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија (изборни предмет09:00Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка
Физичко васпитање09:25Јовичић Нера Богдановић Немања Весовић Огњен
Руски језик (писмени)10:35Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за усмени део испита биће саопштен на писменом испиту.
Практична настава (трговински техничар)11:20Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Дана
Економика туристичких и угоститељских предузећа11:20Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Дана
Хемија12:40Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Данијела

Среда, 24. 01. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски јези и књижевност (писмени) -ученици који полажу српски језик и књижевност и -ученици који полажу матурски испит08:40Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Рачунарство и информатика11:20Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе
Основе услуживања12:40Јовичић Нера Ковачевић Драган Манојловић Нинослав
Рачуноводство (писмени)13:05Луковић Катарина, дежура на писменом
Матурски практичан рад (туристичко-хотелијерски техничар, компетенција А13:00Јовичић Нера – председник Кузељевић Јелица – члан Екстерни чалан

Четвртак, 25. 01. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени)09:25Прљевић Јасна, дежура на писменом
Српски језик и књижевност (усмени)13:40Јовичић Нера Манојловић Бранкица Лазић Тања

Петак, 26. 01. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом07:50Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Куварство07:50Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Принципи економије09:10Сокић Бранка Кузељевић Јелица Јовичић Нера
Пословна економија09:10Сокић Бранка Јовичић Нера Кузељевић Јелица
Трговинско пословање09:50Џамбић Весна Јовичић Нера Луковић Катарина
Матурски практичан рад (трговински техничар)09:50Џамбић Весна Јовичић Нера Луковић Катарина
Економско пословање09:50Џамбић Весна Луковић Катарина Јовичић Нера
Спољнотрговинско и девизно пословање09:50Џамбић Весна Луковић Катарина Јовичић Нера
Физика11:30Јовичић Нера Смиљанић Вишња Милаћевић Милован

Понедељак, 29. 01. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени)09:25Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна
Енглески језик (писмени)10:35Топаловић Ружица, дежура на писменом
Банкарство11:20Џамбић Весна Луковић Катарина Кузељевић Јелица
Предузетништво13:50Џамбић Весна Павловић Луковић Софија Јовичић Нера

Уторак, 30. 01. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса07:50Јовичић Нера Крповић Небојша Пјевић Небојша
Завршни испит (кувар)08:15Крповић Небојша – председник Пјевић Небојша – члан Екстерни члан
Матурски практичан рад (кулинарски техничар)09:00Јовичић Нера Крповић Небојша Пјевић Небојша
Испит за проверу стручно- теоријских знања (туристичко-хотелијерски техничар)11:00Манојловић Нинослав – дежурни наставник Комисија за прегледање теста: Јовичић Нера – председник Павловић Луковић Софија – члан Турудић Јелена – члан
Грађанско васпитање11:20Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Биологија11:30Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Екологија11:30Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Хигијена11:30Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир

Среда, 31. 01. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија10:30Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Географија10:30Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Национална економија (изборни предмет)10:50Сокић Бранка Јовичић Нера Луковић Катарина
Ликовна култура11:10Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка
Историја11:25Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка
Рачуноводство (усмени)13:00Џамбић Весна Луковић Катарина Јовичић Нера

Четвртак, 01. 02. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени)09:10Јовичић Нера Топаловић Ружица Мандић Маријана

Петак, 02. 02. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад (туристичко-хотелијерски техничар, компетенција Б07:45Јовичић Нера – председник Кузељевић Јелица – члан Екстерни чалан