Ванредни испити – јун 2023.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Четвртак, 08. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Завршни испит – кувар08:30Митрашиновић Љубомир Вукосављевић Роса Питулић Немања – екстерни члан
Матурски практичан рад – кулинарски техничар08:30Митрашиновић Љубомир Вукосављевић Роса Питулић Немања
Руски језик  (писмени) Руски језик II (писмени)09:45Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом испиту.
Пословна информатика10:15Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе
Испит за проверу стручно-теоријских знања11:00 – 14:00Павливић Дана Кузељевић Јелица Луковић Катарина

Петак, 09. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски јези и књижевност (писмени)08:00Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Туристичка географија08:00Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Економско пословање09:00Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера
Рачуноводство (писмени)09:45Луковић Катарина, дежура на писменом
Услуживање (трећи разред)09:45Јовичић Нера Манојловић Нинослав Ковачевић Драган
Предузетништво10:00Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера

Понедељак, 12. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад – финансијски администратор08:00Кузељевић Јелица Павловић Дана Росић Драгана – екстерни члан
Математика (писмени)07:50Прљевић Јасна, дежура на писменом

Уторак, 13. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса (туристичко-хотелијерски техничар, други разред)10:40Сокић Бранка Павловић Јела Јовичић Нера

Среда, 14. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Право09:45Јовичић Нера Драшковић Горан Кравић Тања

Четвртак, 15. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Хемија07:20Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир
Хотелијерство (изборни предмет)09:45Сокић Бранка Павловић-Луковић Софија Јовичић Нера
Туристичке дестинације света14:30Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена

Петак, 16. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Физичко васпитање08:45Јовичић Нера Весовић Огњен Богдановић Немања
Математика (усмени)09:00Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна

Понедељак, 19. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени)07:50Топаловић Ружица, дежура на писменом

Среда, 21. 06. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање08:00Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Енглески језик (усмени)08:30Јовићић Нера Топаловић Ружица Јанковић Мирослав
Рачуноводство (усмени)08:45Сокић Бранка Луковић Катарина Јовићић Нера
Хигијена09:30Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Биологија09:30Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Наука о исхрани (изборни предмет)09:50Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир
Српски језик и књижевност (усмени)10:20Јовичић Нера Манојловић Бранкица Лазић Тања

Завршни испит за образовни профил конобор, обавиће се по договору са предметним наставницима Ковачевић Драганом и Манојловић Нинославом.