Ванредни испити – јун 2024.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Понедељак, 10. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање08:40Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Верска настава09:25Јовичић Нера Стефановић Јовица Џамбић Весна
Енглески језик (писмени)10:35Топаловић Ружица, дежура на писменом
Предузетништво11:45Сокић Бранка Павловић Луковић Софија Јовичић Нера
Професионална пракса (туристичко-хотелијерски техничар)11:45Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Луковић Софија

Уторак, 11. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство07:50Јовичић Нера Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубомир
Матурски практичан рад (кулинарски техничар)08:30Јовичић Нера Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубомир
Хемија10:40Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Данијела
Испит за проверу стручно-теоријских знања (туристичко-хотелијерски техничар)11:00Кузељевић Јелица Турудић Јелена Драговић Анастасија
Математика (писмени)11:25Мићовић Слободан, дежура на писменом
Услуживање12:30Јовичић Нера Ковачевић Драган Манојловић Нинослав

Среда, 12. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски јези и књижевност (писмени и матурски писмени испит)08:00Лазић Тања, дежура на писменом
Професионална пракса (кувар)08:00Јовичић Нера Вукосављевић Роса Митрашиновић Љубомир
Маркетинг у туризму08:40Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Основе туризма и угоститељства11:25Сокић Бранка Павловић Јела Јовичић Нера
Пословна кореспонденција11:25Сокић Бранка Павловић Јела Јовичић Нера

Четвртак, 13. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Организовање туристичког путовања и скупа (матурски практичан рад)08:00Кузељевић Јелица Павловић Луковић Софија Екстерни члан
Рачунарство и информатика09:25Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе

Петак, 14. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени)09:30Јовичић Нера Топаловић Ружица Мандић Маријана
Туристичка географија10:00Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Општа туристичка географија10:00Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе

Понедељак, 17. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Обављање рецепцијских послова (матурски практичан рад)08:00Кузељевић Јелица Павловић Луковић Софија Екстерни члан
Математика (усмени)10:00Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна

Уторак, 18. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Физичко васпитање09:30Џамбић Весна Богдановић Немања Весовић Огњен

Среда, 19. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса (хотелијерско-ресторатерски техничар)08:30Јовичић Нера Ковачевић Драган Манојловић Нинослав
Познавање робе09:00Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Данијела
Наука о исхрани09:10Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Биологија09:10Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Екологија и заштита животне средине09:10Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Историја11:20Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка
Банкарство12:10Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера
Хотелијерство12:10Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера

Четвртак, 20. 06. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Ликовна култура11:10Јовичић Нера Драговић Анастасија Џамбић Весна
Српски језик и књижевност (усмени)11:20Јовичић Нера Манојловић Бранкица Лазић Тања

**Полагање завршног испита за образовни профил, посластичар, реализоваће се по договору са предметним наставником Ковачевић Драганом