Ванредни испити – март 2022.

image_pdfimage_print
СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Петак, 18. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основи туризма и угоститељства 10:30 Сокић Бранка

Марић Јелена

Јовичић Нера

Услуживање са практичном наставом 11:20 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Хотелијерство 11:20 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

 

Понедељак, 21. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство 11:25 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Рачунарство и информатика 13:05 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Електронско пословање 13:05 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

 

Уторак, 22. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Тановић Дејан

Грађанско васпитање 11:25 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Верска настава 12:00 Јовичић Нера

Стефановић Јовица

Сокић Бранка

Хемија 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Национална економија 13:50 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Луковић Катарина

Јавне финансије 13:50 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Економика туристичких и угоститељских предузећа 13:50 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

 

Среда, 23. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик II (писмени) 08:35 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом делу испита.
Српски језик и књижевност (писмени) 13:00 Лазић Тања, дежура на писменом

 

Четвртак, 24. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик II (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Математика (писмени) 12:15 Мићовић Слободан, дежура на писменом

 

Петак, 25. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Прљевић Јасна

Мићовић Слободан

Матурски практичан рад (трговински техничар) 11:25 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Дана

Основи економије 11:25 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Дана

Српски језик и књижевност (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Понедељак, 28. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Устав и права грађана 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Куварство са практичном наставом 11:30 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Куварство са практичном наставом (матурски практичан рад) 11:30 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Предузетништво 13:00 Сокић Бранка

Павловић Луковић Софија

Јовичић Нера

 

Уторак, 29. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Географија 08:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Туристичка географија 08:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Општа туристичка географија 08:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Физичко васпитање 09:25 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Вучићевић Владимир

Психологија 11:20 Јовичић Нера

Јојић Грица

Сокић Бранка

Психологија у туризму 11:20 Јовичић Нера

Јојић Грица

Сокић Бранка

Биологија 12:15 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

 

Среда, 30. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Музичка уметност 13:50 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

 

Четвртак, 31. 03. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Ликовна култура 11:20 Јовичић Нера

Костић Александра

Драговић Анастасија

Уметничко обликовање 11:20 Јовичић Нера

Костић Александра

Драговић Анастасија