Ванредни испити – новембар 2023.

image_pdfimage_print

Понедељак, 20. 11. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени)10:35Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за усмени део испита биће саопштен на писменом испиту.
Српски јези и књижевност (писмени)12:15Манојловић Бранкица, дежура на писменом

Уторак, 21. 11. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Маркетинг у туризму11:25Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Пословна кореспонденција и комуникација11:25Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Биологија13:05Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Исхрана13:05Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир

Среда, 22. 11. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија10:30Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Географија10:30Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Рачунарство и информатика11:20Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе
Агенцијско и хотелијерско пословање13:00Јовичић Нера Кузељевић Јелица Павловић-Луковић Софија
Хигијена13:50Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Историја уметности14:30Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка

Четвртак, 23. 11. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Хемија07:40Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владе
Познавање робе07:40Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владе
Комерцијално познавање робе07:40Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владе
Наука о исхрани07:40Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владе
Математика (писмени)09:25Прљевић Јасна, дежура на писменом

Петак, 24. 11. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом08:35Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Куварство08:35Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Физика09:15Јовичић Нера Смиљанић Вишња Милаћевић Милован
Психологија10:45Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка
Психологија у туризму10:45Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка
Основе туризма и угоститељства13:00Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Национална економија13:00Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Дана
Пословна економија13:00Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Дана

Понедељак, 27. 11. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање08:40Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Музичка уметност08:40Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Верска настава09:25Јовичић Нера Џамбић Весна Сокић Бранка
Математика (усмени)09:25Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна
Српски језик и књижевност (усмени)13:40Јовичић Нера Манојловић Бранкица Лазић Тања

Уторак, 28. 11. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени)12:15Топаловић Ружица, дежура на писменом
Пословни енглески језик (писмени)12:15Топаловић Ружица, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени)13:50Луковић Катарина, дежура на писменом

Среда, 29. 11. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (усмени)13:00Јовичић Нера Луковић Катарина Кузељевић Јелица
Финансијско пословање13:00Јовичић Нера Луковић Катарина Кузељевић Јелица
Хотелијерство13:00Јовичић Нера Луковић Катарина Кузељевић Јелица
Ликовна култура14:30Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка
Уметничко обликовање14:30Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка

Петак, 01. 12. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја09:30Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка
Енглески језик (усмени)09:50Јовичић Нера Топаловић Ружица Мандић Маријана
Пословни енглески језик (усмени)09:50Јовичић Нера Топаловић Ружица Мандић Маријана