Ванредни кандидати – јун 2022.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У ЈУНСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ

 

Српски језик и књижевност

  1. Јелисавчић Милош, II разред, кулинарски техничар
  2. Радивојчевић Маријана, III разред, кулинарски техничар
  3. Романдић Милица, матурски писмени испит
  4. Микавица Јована, матурски писмени испит

 

Енглески језик

  1. Радовановић Владимир, III разред, кулинарски техничар

 

Пословни енглески језик

  1. Ерић Марија, II разред, економски техничар
  2. Василијевић Дејана, II разред, економски техничар

 

Математика

  1. Милић Никола, II разред, туристичко-хотелијерски техничар
  2. Радивојчевић Маријана, III разред, кулинарски техничар
  3. Марић Филип, III разред, кулинарски техничар

 

Исхрана

  1. Стаматовић Вида, I разред, кувар

 

Грађанско васпитање

  1. Бајчетић Јакша, I разред, кулинарски техничар

 

Музичка уметност

  1. Бајчетић Јакша, I разред, кулинарски техничар

 

Познавање робе

  1. Марић Филип, III разред, кулинарски техничар
  2. Микавица Јована, изборни предмет

 

Психологија

  1. Радовановић Владимир, III разред, кулинарски техничар

 

Уметничко обликовање

  1. Радовановић Владимир, III разред, кулинарски техничар
  2. Марић Филип, III разред, кулинарски техничар

 

Социологија

  1. Радивојчевић Маријана, III разред, кулинарски техничар

 

Основи туризма и угоститељства – Јелена

  1. Бајчетић Јакша, I разред, кулинарски техничар

 

Географија

  1. Милић Давид, II разред, кулинарски техничар

 

Туристичка геоградија

  1. Радивојчевић Маријана, III разред, кулинарски техничар
  2. Радовановић Владимир, III разред, кулинарски техничар
  3. Романдић Милица, изборни предмет

 

Економика и организација предузећа

  1. Милић Давид, II разред, кулинарски техничар
  2. Јелисавчић Милош, II разред, кулинарски техничар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Нера

  1. Мијаиловић Сава, I разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Јелица и Софија

  1. Милић Никола, II разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Агенцијско и хотелијерско пословање – Нера

  1. Тофиловић Алекса, III разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Професионална пракса – Софија

  1. Мијаиловић Сава, I разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Финансијско пословање – Катарина

  1. Тофиловић Алекса, III разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Рачуноводство – Катарина

  1. Василијевић Дејана, II разред, економски техничар

 

Маркетинг у туризму и угоститељству – Дана

  1. Тофиловић Алекса, III разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Куварство са практичном наставом

  1. Милић Давид, II разред, кулинарски техничар

 

Куварство

  1. Стаматовић Вида, I разред, кувар

 

Матурски практичан рад

  1. Романдић Милица, кулинарски техничар
  2. Микавица Јована, кулинарски техничар

 

Професионална пракса

  1. Стаматовић Вида, I разред, кувар