Ванредни кандидати – септембар 2022.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У СЕПТЕМБАРСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ

 

Српски језик и књижевност

  1. Драшковић Лидија, IV разред, финансијски администратор
  2. Марић Филип, IV разред, кулинарски техничар
  3. Ђуричић Бранка, IV разред, кулинарски техничар

 

Енглески језик

  1. Драшковић Лидија, IV разред, финансијски администратор

 

Француски језик II

Буљугић Богдан, III разред, конобар

Јоксић Милица, III разред, конобар

 

Математика

  1. Ђуричић Бранка, IV разред, кулинарски техничар

 

Физика

  1. Благојевић Вељко, I разред, кулинарски техничар

 

Физичко васпитање

  1. Мијаиловић Сава, II разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Историја

  1. Мијаиловић Сава, II разред, туристичко-хотелијерски техничар
  2. Вранешевић Борис, II разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Марић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Музичка уметност

  1. Благојевић Вељко, I разред, кулинарски техничар

 

Верска настава

  1. Драшковић Лидија, IV разред, финансијски администратор

 

Филозофија

  1. Радивојчевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар
  2. Ђуричић Бранка, IV разред, кулинарски техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Обреновић Филс, I разред, кувар

 

Пословна информатика у туризму и угоститељству

  1. Мијаиловић Сава, II разред, туристичко-хотелијерски техничар

 

Познавање робе

  1. Радивојчевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар
  2. Марић Филип, IV разред, кулинарски техничар

 

Хемија

  1. Николић Кристина, I разред, кувар

 

Наука о исхрани

  1. Радивојчевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар

 

Биологија

  1. Благојевић Вељко, I разред, кулинарски техничар

 

Здравствена култура

  1. Обреновић Филс, I разред, кувар

 

Туристичка географија

  1. Радивојчевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар

 

Географија

  1. Вранешевић Борис, II разред, туристичко-хотелијерски техничар
  2. Обреновић Филс, I разред, кувар

 

Предузетништво – Дана

Стаматовић Вида, III разред, кувар

 

Макетинг у туризму – Дана

  1. Марић Филип, IV разред, кулинарски техничар
  2. Ђуричић Бранка, IV разред, кулинарски техничар

 

Основе туризма и угоститељства – Катарина

  1. Николић Кристина, I разред, кувар

 

Основе посластичарства – Драган

  1. Марјановић Немања, III разред, конобар

 

Националне кухиње – Драган

  1. Стаматовић Вида, III разред, кувар

 

Матурски практичан рад – кулинарски техничар

  1. Ђорђевић Димитрије

 

Куварство

  1. Николоћ Кристина, I разред, кувар
  2. Стаматовић Вида, III разред, кувар

 

Матурски практичан рад – туристичко-хотелијерски техничар (компетенција А и Б)

Томић Павле