image_pdfimage_print

Ванредни испити у фебруару

  Петак, 17. 02. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Грађанско васпитање 08:40 Јовичић НераПетровић МираСокић Бранка Туристичка географија 10:30 Јовичић НераМарић ЈеленаГојгић Јасмина Верска настава 10:50 Сокић БранкаЗечевић НиколаЈовичић Нера   Понедељак, 20. 02. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ Read more

Ванредни кандидати у децембру

Српски језик и књижевност Петровић Раденко, III разред, угоститељски техничар Којадиновић Анђела, матурски писмени рад Марковић Александар, матурски писмени рад   Математика Томашевић Мирослав, II разред, кувар Тришић Милева, II разред, кулинарски техничар Петровић Раденко, III разред, угоститељски техничар Пантовић Read more

Ванредни испити у децембру

Среда, 21. 12. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Рачуноводство (писмени)   10:35 Богдановић Радица, дежура на писменом Хотелијерство 13:10 Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера Предузетништво 13:10 Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера   Четвртак, 22. 12. 2016. Read more

Ванредни испити у новембру 2016.

Понедељак, 21. 11. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Руски језик (писмени) 11:25 Јанковић Мирослав, дежура на писменом Усмени део испита из руског језика одржаће се по договору са предметним наставнком   Уторак, 22. 11. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ Read more

Ванредни кандидати у новембру 2016

Српски језик и књижевност Удовичић Николина, III разред, кувар   Математика Вукотић Кристина, III разред, економски техничар Вукотић Катарина, III разред, економски техничар   Статистика – Слобо Алимпић Јелена, III разред, економски техничар     Руски језик Пантовић Лела, IV Read more

Упис ВАНРЕДНИХ ученика у школској 2016/2017.

У школско 2016/2017. години Угоститељско туристичка школа у Чајетини уписује ученике у својству ванредних у следећим смеровима: ФОРМАЛНО ОБРАЗОВАЊЕ ОДРАСЛИХ (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА И ДОКВАЛИФИКАЦИЈА) ПОДРУЧЈЕ РАДА: ТРГОВИНА, УГОСТИТЕЉСТВО И ТУРИЗАМ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ БРОЈ УЧЕНИКА ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА ДОКВАЛИФИКАЦИЈА ТУРИСТИЧКИ ТЕХНИЧАР 10 10 УГОСТИТЕЉСИ Read more

Ванредни испити у октобру 2016

Среда, 19. 10. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Енглески језик (писмени) 09:45 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом Руски језик (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом Усмени део испита из руског језика одржаће се по договору са предметним Read more

Ванредни кандидати у септембру

Српски језик и књижевност Јанковић Ђорђе, III разред, кувар Јакшић Радица, III разред, економски техничар Цвркотић Јелена, IV разред, трговински техничар Марковић Александар, кулинарски техничар – матурски писмени рад   Математика Марковић Александар, IV разред, кулинарски техничар   Руски језик Read more

Ванредни испити у септембру

  Петак, 16. 09. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Матурски практичан рад, компетенција А 09:00 Јовичић Нера Кузељевић Јелица Екстерни чалан   Понедељак, 19. 09. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Монетарна економија и банкарство 08:40 Сокић Read more

Ванредни кандидати у АВГУСТУ

Српски језик и књижевност Јелић Немања, I разред, економски техничар Ћирјанић Славица, II разред, трговински техничар Јанковић Ђорђе, III разред, кувар   Математика Јелић Немања, I разред, економски техничар Рајковић Тијана, IV разред, туристички техничар – оглед   Познавање животних Read more

Термини ванредних испита у АВГУСТУ

Петак, 19. 08. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Пословна информатика 08:00 Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијиловић Владимир Грађанско васпитање 08:30 Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка Професионална пракса (први разред – кувар) 09:00 Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Read more

УПИС 2016./2017. ГОДИНЕ

  Угоститељско туристичка школа у школској 2016./2017. години уписује: Финансијски администратор 30 ученика IV степен Туристички техничар 30 ученика IV степен Кулинарски техничар 30 ученика IV степен Кувар 15 ученика III степен Конобар 15 ученика III степен За све будуце првачиће. Предности уписа у нашу школу. СРЕДЊЕ СТРУЧНЕ ШКОЛЕ Средње стручне Read more

Ванредни кандидати у јуну

Српски језик и књижевност Јанковић Ђорђе, III разред, кувар Петровић-Марић Јелена, IV разред, трговински техничар Радичевић Марина, економски техничар – матурски писмени рад   Енглески језик  – Дубравка Петровић-Марић Јелена, IV разред, трговински техничар   Енглески језик II – Дубравка Read more

Ванредни испити у јуну

Петак, 10. 06. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Психологија 07:45 Јовичић Нера Сокић Бранка Новаковић Марија Биологија 12:10 Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе   Понедељак, 13. 06. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Хотелијерство 08:45 Сокић Read more

Списак ванредних кандидата у мају

Српски језик и књижевност Шкодрић Марко, II разред, угоститељски техничар Томашевић Милијана, кулинарски техничар – матурски писмени рад Мелентијевић Драган, кулинарски техничар – матурски писмени рад   Руски језик II Рајковић Тијана, IV разред, туристички техничар – оглед   Физичко Read more

Термини ванредних испита у мају

  Четвртак, 19. 05. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Физика 09:35 Јовичић Нера Шапоњић Снежана Смиљанић Вишња Рачуноводство (писмени) 09:45 Богдановић Радица, дежура на писменом Националне кухиње 12:15 Јовичић Нера Вукосављевић Роса Крповић Небојша Основе куварства 12:15 Јовичић Read more

Списак ванредних кандидата у априлском року

Српски језик и књижевност Лазић Марко, II разред, угоститељски техничар Кузељевић Милисав, III разред, кувар Томашевић Милијана, IV разред, кулинарски техничар   Енглески језик I Мелентијевић Драган, IV разред, кулинарски техничар Радовић Страхиња, IV разред, кулинарски техничар   Руски језик Read more

Распоред ванредних испита у априлском року

  Понедељак, 18. 04. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Руски језик (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом Рачуноводство (писмени) 10:35 Богдановић Радица, дежура на писменом   Уторак, 19. 04. 2016. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Хотелијерство Read more

Списак ванредних кандидата – март

Српски језик и књижевност Радовић Страхиња, IV разред, кулинарски техничар Марјановић Милан, угоститељски техничар, матурски писмени испит   Енглески језик I Мелентијевић Драган, IV разред, кулинарски техничар Марковић Стефан, IV разред, кулинарски техничар   Филозофија Томашевић Милијана, IV разред, кулинарски Read more