image_pdfimage_print

Ванредни кандидати – јун 2020.

  СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Енглески језик Станић Драгослав, III разред, кулинарски техничар Думић Јефто, IV разред, угоститељски техничар   Здравствена култура Ковачевић Милица, I разред, посластичар   Статистика Јанковић Тамара, IV разред, финансијски администратор   Read more

Термини ванредних испита – јун 2020

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ Уторак, 09. 06. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Испит за проверу стручно-теоријских знања 10:00 Павловић Јела Марић Јелена Богдановић Анастасија Финансијско рачуноводствена обука 11:15 Сокић Бранка Кузељевић Јелица Јовичић Нера Маркетинг Read more

Термини ванредних испита – септембар 2019.

Четвртак, 19. 09. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Здравствена култура 09:25 Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе Познавање робе 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Познавање животних намирница 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Математика (писмени) Read more

Ванредни кандидати – јун

  Српски језик и књижевност Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар   Руски језик Терзић Миле, I разред, кувар Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар   Математика Шапоњић Милица, III разред, кувар Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар Спасојевић Маријана, Read more

Ванредни испити – јун

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Уторак, 11. 06. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Испит за проверу стручно-теоријских знања (туристички техничар) 11:00 Павловић Јела Марић Јелена Богдановић Анастасија   Среда, 12. 06. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ Read more

Термини ванредних испита – фебруар 2019. – НОВИ РАСПОРЕД

  Уторак, 26. 02. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Основе туризма и угоститељства 08:50 Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера Агенцијско и хотелијерско пословање 12:15 Сокић Бранка Павловић Јела Јовичић Нера   Среда, 27. 02. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА Read more

Ванредни ученици – фебруар 2019.

Српски језик и књижевност Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар Спасојевић Маријана, III разред, кулинарски техничар Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар Енглески језик  – Дубрвка Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар   Руски језик II Попадић Никола, I разред, Read more

Ванредни канддати – децембар 2018.

Српски језик и књижевност 1. Јечменица Милица, I разред, кувар 2. Антонијевић Биљана, II разред, трговински техничар 3. Видаковић Сара, матурски писмени рад 4. Тришић Милева, матурски писмени рад   Енглески језик II – Ружица Луковић Иван, III разред, конобар Read more

Ванредни испити- децембар 2018.

Понедељак, 17. 12. 2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Руски језик II (писмени) 12:15 Јанковић Мирослав, дежура на писменом Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита (18, 19 или 20. децембар 2018.).   Read more

Ванредни кандидати – април 2018.

Српски језик и књижевност Видаковић Сара, III разред, туристички техничар Јакшић Радица, матурски писмени испит, економски техничар   Енглески језик – Ружица 1. Шапоњић Милица, II разред, кувар   Енглески језик II – Ружица Кутлешић Милица, I разред, конобар   Read more

Ванредни испити – април 2018.

Среда, 18. 04.  2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Математика (писмени) 08:40 Мићовић Сободан, дежура на писменом   Четвртак, 19. 04. 2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна   Петак, Read more

Ванредни испити-март 2018

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Понедељак, 19. 03. 2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Завршни испит (кувар) 08:00 Крповић НебојшаМитрашиновић ЉубеЕкстерни члан Матурски практичан рад (уоститељски техничар) 09:25 Јовичић НераКовачевић ДраганМанојловић Нинослав Основи економијеОбразовни профил: туристички Read more

Ванредни кандидати – новембар 2017

Српски језик и књижевност Кутлешић Милица, I разред, конобар Смиљанић Драгана, III разред, трговински техничар Томашевић Мирослав, III разред, кувар   Руски језик II Смиљанић Александар, III разред, конобар   Енглески језик Павловић Немања, IV разред, туристички техничар   Математика Read more

Ванредни испити – новембар 2017

Понедељак, 20. 11. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Националне кухиње 09:25 Јовичић НераКовачевић Драган Митрашиновић Љубомир Свечани пријеми 09:50 Јовичић НераКовачевић Драган Манојловић Нинослав Хотелијерство 10:05 Сокић БранкаКовачевић Драган Јовичић Нера Основи економије 10:05 Сокић БранкаКовачевић Драган Јовичић Read more

Термини консултација са ванредним ученицима

ТЕРМИНИ КОНСУЛТАЦИЈА СА ВАНРЕДНИМ УЧЕНИЦИМА У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ПРЕДМЕТНОГ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ/И ДАНИ КАДА СЕ ДРЖЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ ВРЕМЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ Лазић Тања Српски језик и књижевност ЧЕТВРТАК 08:40 – 09:25 Манојловић Бранкица Српски језик и књижевност СРЕДА 13:00 Read more

Ванредни кандидати у октобру

Српски језик и књижевност Милојевић Петар, I разред, кувар Ћирјанић Славица, матурски писмени рад   Руски језик Јакшић Радица, IV разред, економски техничар   Руски језик II Смиљанић Александар, III разред, конобар   Енглески језик Тришић Милева, IV разред, кулинарски Read more

Ванредни испити у октобру

Петак, 20. 10. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка Географија 10:35 Јовичић Нера Марић Јелена Гојгић Јасмина Туристичка географија 10:35 Јовичић Нера Марић Јелена Гојгић Јасмина   Понедељак, 23. 10. Read more

Ванредни испити у августу

Уторак, 22. 08. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Физика 07:45 Јовичић Нера Шапоњић Снежана Смиљанић Вишња Математика (писмени) 08:00 Прљевић Јасна, дежура на писменом Рачуноводство (писмени) 08:00 Павловић Дана, дежура на писменом   Среда, 23. 08. 2017. НАЗИВ Read more