Извештај о раду спортске секције

image_pdfimage_print

Школске 2018/2019. године ученици УТШ Чајетина током рада, кроз часове редовне наставе и тренинзима на спортским секцијама,су се припремали за учешће на  такмичењима. Укупно је одржано 20 тренинга.

Ученици су учествовали на следећим такмичењима:

1. Окружно такмичење у стоном тенису одржано 17.10.2018. године у Чајетини.

1. Окружно такмичење у малом фудбалу одржано 20.11.2018. године у Бајиној Башти.

1. Окружно такмичење у баскету – Златиборски округ за ово такмичење ученици су припремани кроз рад кошаркашке секције у периоду септембар – март у Спортској дворани КСЦ-а Чајетина. Такмичење је одржано у Ариљу 27. 03. 2019. године. Школа је заузела треће место.

1. Крос Школе – крос РТС одржан је и успешно реализован у дану када се трчало у целој Србији, на нивоу свих школа 10. маја 2019. године. На кросу је учествовало 64 ученика УТШ. Најуспешнијима су додељене дипломе.  Крос је организовао Спортски савез општине.

Такмичења је реализовао професор Миломир Шопаловић уз помоћ колеге професора ВукашинаТарабића.

Сви записници са свих такмичења спискови учесника са такмичења тренинга системи такмичења, као и пласман налазе се у евиденционој свесци за спортске секције код Миломира Шопаловића.

Чајетина, 31.08.2018. године

Извештај саставио: