Ванредни испити – децембар 2022.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Четвртак, 15. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство 12:15 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Вукосављевић Роса

Куварство са практичном наставом (полажу ученици првог разреда) 12:15 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Петак, 16. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Исхрана 08:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Физика (полажу ученици првог разреда) 09:50 Јовичић Нера

Смиљанић Вишња

Милаћевић Милован

Куварство са практичном наставом (полажу ученици другог и трећег разреда) 12:15 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Физичко васпитање 13:40 Јовичић Нера

Шопаловић Миломир

Вученовић Владимир

 

Уторак, 20. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 07:50 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Хемија 09:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Познавање робе 09:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Наука о исхрани 09:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Верска настава 11:00 Јовичић Нера

Стефановић Јовица

Сокић Бранка

Предузетништво 12:15 Сокић Бранка

Павловић Луковић Софија

Јовичић Нера

Музичка уметност 13:50 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

 

Среда, 21. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Устав и права грађана 08:10 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Туристичке дестинације света 09:15 Јовичић Нера

Турудић Јелена

Марић Јелена

 

Четвртак, 22. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 11:20 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Финансијско пословање 11:40 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Основи туризма и угоститељства 11:40 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Француски језик II (писмени) 13:05 Ратковић Вера, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом испиту.
Ликовна култура 14:30 Јовичић Нера

Драговић Анастасија

Уметничко обликовање 14:30 Јовичић Нера

Драговић Анастасија

 

Петак, 23. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 07:45 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Здравствена култура 07:45 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Енглески језик (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Агенцијско и хотелијерско пословање 12:15 Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Павловић Луковић Софија

Ревизија 12:15 Павловић Луковић Софија

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

Понедељак, 26. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 08:40 Лазић Тања, дежура на писменом
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Пословна кореспонденција 11:25 Сокић Бранка

Павловић Јела

Јовичић Нера

Туристичка географија 13:05 Јовичић Нера

Турудић Јелена

Марић Јелена

Географија 13:05 Јовичић Нера

Турудић Јелена

Марић Јелена

 

Уторак, 27. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 08:10 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Енглески језик (усмени) 09:25 Јовићић Нера

Топаловић Ружица

Јанковић Мирослав

Руски језик I (писмени) 10:35 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом испиту.
Руски језик II (писмени) 10:35 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом испиту.
Хотелијерство 13:00 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

 

Петак, 30. 12. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (усмени) 08:30 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Физика (полажу ученици другог разреда) 09:40 Јовичић Нера

Смиљанић Вишња

Милаћевић Милован

 

 

Завршни испит за образовни профил конобар, реализоваће се по договору са предметним наставницима Ковачевић Драганом и Манојловић Нинославом