Ванредни испити – март 2024.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Понедељак, 18. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Устав и права грађана  13:50Јовичић Нера Драшковић Горан Кравић Тања
Социологија са правима грађана13:50Јовичић Нера Драшковић Горан Кравић Тања

Уторак, 19. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија09:00Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка
Филозофија (изборни предмет)09:00Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка
Математика (писмени)09:45Мићовић Слободан , дежура на писменом
Основе туризма и угоститељства11:20Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Пословна економија11:20Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Дана
Трговинско пословање11:20Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Дана
Биологија13:05Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Екологија и заштита животне средине13:05Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир

Среда, 20. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени)10:35Топаловић Ружица, дежура на писменом
Рачунарство и информатика11:20Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе
Пословна информатика11:20Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе
Пословна информатика у угоститељству и туризму11:20Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе

Четвртак, 21. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени)08:40Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за усмени део испита биће саопштен на писменом испиту.
Основе посластичарства09:20Јовичић Нера Ковачевић Драган Пјевић Небојша
Српски јези и књижевност (писмени)11:25Лазић Тања, дежура на писменом
Ликовна култура13:50Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка
Уметничко обликовање13:50Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка

Петак, 22. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом07:50Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Куварство07:50Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Професионална пракса07:50Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Српски језик и књижевност (усмени)09:25Јовичић Нера Манојловић Бранкица Лазић Тања
Физика11:25Јовичић Нера Смиљанић Вишња Милаћевић Милован

Понедељак, 25. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени)09:25Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна
Верска настава09:25Џамбић Весна Стефановић Јовица Сокић Бранка
Пословни енглески језик (писмени)10:35Топаловић Ружица, дежура на писменом

Уторак, 26. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање08:10Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Музичка уметност08:10Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Физичко васпитање09:25Јовичић Нера Богдановић Немања Весовић Огњен
Хемија12:20Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Данијела
Познавање робе12:20Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Данијела

Среда, 27. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Економика туристичких и угоститељских предузећа10:30Џамбић Весна Јовичић Нера Луковић Катарина
Хотелијерство10:30Џамбић Весна Луковић Катарина Јовичић Нера
Јавне финансије10:30Џамбић Весна Луковић Катарина Јовичић Нера
Економско пословање10:30Џамбић Весна Луковић Катарина Јовичић Нера
Историја11:25Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка

Четвртак, 28. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Пословни енглески језик (усмени)09:25Јовичић Нера Топаловић Ружица Мандић Маријана

Петак, 29. 03. 2024.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Маркетинг у туризму и угоститељству09:15Џамбић Весна Павловић Софија Јовичић Нера
Енглески језик (усмени)09:50Јовичић Нера Топаловић Ружица Мандић Маријана
Туристичка географија10:35Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена
Географија10:35Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена