Ванредни испити – септембар 2023

image_pdfimage_print

Уторак, 19. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање10:35Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Музичка култура10:35Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Музичка уметност10:35Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка
Филозофија11:20Јовичић Нера Јојић Горица Кравић Татјана
Математика (писмени)11:25Мићовић Слободан, дежура на писменом

Среда, 20. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Пословна информатика11:20Јовичић Нера Милаћевић Милован Мијаиловић Владе
Маркетинг у туризму13:00Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Биологија13:50Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир

Четвртак, 21. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Наука о исхрани08:15Јовичић Нера Јоксимовић Милена  Мијаиловић Владимир
Историја уметности13:50Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка
Уметничко обликовање13:50Јовичић Нера Драговић Анастасија Сокић Бранка

Петак, 22. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски јези и књижевност (писмени)10:35Манојловић Бранкица, дежура на писменом

Понедељак, 25. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени)09:45Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна
Енглески језик (писмени)10:35Топаловић Ружица, дежура на писменом
Пословни енглески језик (писмени)10:35Топаловић Ружица, дежура на писменом
Српски језик и књижевност (усмени)13:50Јовичић Нера Манојловић Бранкица Лазић Тања
Социологија са правима грађана14:40Јовичић Нера Драшковић Горан Кравић Татјана

Уторак, 26. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени)08:35Луковић Катарина, дежура на писменом
Физичко васпитање09:40Јовичић Нера Богдановић Немања Весовић Огњен
Историја – одабране теме10:10Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка
Историја10:10Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка
Пословна комуникација11:20Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера
Основе туризма и угоститељства11:20Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера

Среда, 27. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (усмени)10:30Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера
Економско пословање10:30Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера
Енглески језик (усмени)12:15Јовичић Нера Топаловић Ружица Мандић Маријана
Пословни енглески језик (усмени)12:15Јовичић Нера Топаловић Ружица Мандић Маријана
Хигијена13:50Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Екологија и заштита животне средине13:50Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир

Четвртак, 28. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Познавање робе07:50Јовичић Нера Јоксимовић Милена  Мијаиловић Владимир
Хемија07:50Јовичић Нера Јоксимовић Милена Мијаиловић Владимир

Петак, 29. 09. 2023.

НАЗИВ ПРЕДМЕТАВРЕМЕ ПОЛАГАЊАИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом08:15Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Куварство08:15Јовичић Нера Крповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Физика09:45Јовичић Нера Смиљанић Вишња Милаћевић Милован
Туристичка географија10:30Јовичић Нера Јовичић Нера Турудић Јелена Марић Јелена