image_pdfimage_print

Обавештење за ванредне

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ КОЈИ ПОЛАЖУ ИСПИТЕ У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   ПРИЈАВЉИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК ЈЕ ДО 04. ЈУНА 2021. ГОДИНЕ   ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ 10. ЈУНА 2021. ГОДИНЕ   ИСПИТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО-ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА Read more

Ванредни кандидати – мај 2021.

Српски језик и књижевност Јанковић Тамара, матурски писмени рад Петровић Марко, матурски писмени рад Нешовић Николија, матурски писмени рад   Математика Васић Милош, III разред, угоститељски техничар   Историја Грујичић Дејан, II разред, кулинарски техничар   Ликовна култура Грујичић Дејан, Read more

Ванредни испити – мај 2021.

Среда, 19. 05. 2021. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Посластичарство 12:10 Јовичић Нера Ковачевић Драган Крповић Небојша   Четвртак, 20. 05. 2021. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Комерцијално познавање робе 11:40 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Познавање Read more

Шта после завршене средње …

О ПРОХОДНОСТИ ЗА ДАЉЕ ШКОЛОВАЊЕ После четворогодишњег образовног профила постоји директна проходност за упис на факултете и високе школе струковних студија – не захтева се полагање допунских испита, већ је довољно положити пријемни испит. Имај у виду да поједине установе Read more

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА – АПРИЛ 2

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У АПРИЛСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ   Српски језик и књижевност Васић Милош, III разред, угоститељски техничар Антонијевић Петар, III разред, кувар Терзић Миле, III разред, кувар   Енглески језик Петровић Марко, III разред, кулинарски техничар   Математика Јанковић Read more

Ванредни испити – април 2

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Уторак, 20. 04. 2021. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Енглески језик (усмени) 08:55 Јовичић Неранџа Топаловић Ружица Ковачевић Дубравка Куварство 09:30 Јовичић Нера Крповић Небојша Манојловић Нинослав Куварство са практичном наставом Read more

Ванредни испити – први априлски рок

Среда, 7. 04. 2021. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Математика (писмени) 08:00 Мићовић Слободан, дежура на писменом Рачуноводство (писмени) 08:30 Луковић Катарина, дежура на писменом Маркетинг у туризму 08:30 Смиљанић Вишња Јовичић Нера Кузељевић Јелица Маркетинг 08:30 Смиљанић Вишња Read more

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

Обавештавају се ванредни ученици да ће се мартовски испитни рок реализовати од 7 до 14. априла 2021. године. Све извршене уплате и пријаве се признају. Пријављивање испита за априлски испитни рок од 12 до 15. априла 2021. године. Приликом пријављивања Read more

Обавештење за ванредне ученике

Обавештавају се ванредни ученици да се мартовски испитни рок помера и неће се реализовати све док се у средњим школама настава реализује на даљину. Преласком на непосредну наставу, сви испити ће се реализовати, због тога молимо све ванредне кандидате за Read more

Ванредни испити – фебруар 2021.

  Среда, 17. 02. 2021. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Верска настава 10:20 Јовичић Нера Стефановић Јовица Мијаиловић Милан Посластичарство 12:10 Јовичић Нера Ковачевић Драган Вукосављевић Роса Психологија 14:35 Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка   Четвртак, 18. 02. Read more

План уписа ванредних ученика 2020/2021.

ПЛАН УПИСА ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА НА ПРОГРАМЕ ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈЕ И ДОКВАЛИФИКАЦИЈЕ У ШКОЛСКОЈ 2020/2021. ГОДИНИ      Образовни профил Преквалификација Доквалификација Трговац 5 / Конобар 5 / Кувар 10 / Трговински техничар 5 5 Кулинарски техничар 10 10 Tуристичко-хотелијерски техничар 10 10 Read more

Ванредни кандидати – новембар 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У НОВЕМБАРСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ Српски језик и књижевност Јанковић Тамара, IV разред, финансијски администратор Нешковић Николија, IV разред, кулинарски техничар Милосављевић Ивана, IV разред, угоститељски техничар   Руски језик Јевтовић Милан, II разред, кувар Вуловић Душанка, II Read more

Ванредни испити – новембар 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ Среда, 18. 11. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Физика 08:55 Јовичић Нера Тановић Дејан Смиљанић Вишња   Четвртак, 19. 11. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Српски језик и књижевност Read more

Ванредни кандидати – октобар 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У ОКТОБАРСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ Српски језик и књижевност Ракић Алекса, IV разред, трговински техничар Станић Драгослав, IV разред, кулинарски техничар   Енглески језик Ракић Алекса, IV разред, трговински техничар   Француски језик II Чорбић Бошко, IV разред, Read more

Ванредни испити – октобар 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ Понедељак, 19. 10. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Економика туристичких и угоститељских предузећа 11:40 Сокић Бранка Луковић Катарина Јовичић Нера Уметничко обликовање 12:10 Јовичић Нера Костић Александра Богдановић Анастасија Ликовна култура Read more

Термини консултација са ванредним ученицима

ТЕРМИНИ КОНСУЛТАЦИЈА СА ВАНРЕДНИМ УЧЕНИЦИМА У ШКОЛСКОЈ 2020/2021. ГОДИНИ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ПРЕДМЕТНОГ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ/И ДАНИ КАДА СЕ ДРЖЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ ВРЕМЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ Лазић Тања Српски језик и књижевност Петак 09:15 – 09:45 Манојловић Бранкица Српски језик и књижевност Петак 12.40 Read more

Ванредни кандидати – септембар 2020.

  СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У СЕПТЕМБАРСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ   Српски језик и књижевност Јузбашић Вук, II разред, кувар Васић Милош, III разред, угоститељски техничар Станић Драгослав, IV разред, кулинарски техничар   Француски језик II Чорбић Бошко, IV разред, туристички техничар Read more